Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Děti z Jurského parku po 30 letech: Jak se změnili Tim a Lex a co dnes dělají

Co dnes dělají Tim a Lex z Jurského parku? Jeden z nich se vydal úplně jinou cestou
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Jurský park

Televize Prima ve čtvrtek večer odvysílá legendární Jurský park režiséra Stevena Spielberga, který měl premiéru v roce 1993. Tehdy v něm zářili i dětští hrdinové Ariana Richards (Lex) a Joseph Mazzello (Tim), jemuž hodně v životě, jak uvádí portál onlyu.cz, pomohl i samotný Spielberg. Co dělají dnes?

Spielbergův Jurský park je jedním z nejslavnějších filmů všech dob. Příští rok už přitom od jeho premiéry uplyne dlouhých třicet let.

Ve snímku plném zuřivých dinosaurů a napětí zazářily i dvě dětské hvězdy - Ariana Richards a Joseph Mazzello.

Ariana Richards – Lex z Jurského parku

Dospívající Lex si zahrála herečka Ariana Richards, které bylo v době natáčení 14 let. Zdaleka se ale nejednalo o její filmový debut, naopak, na kontě už měla několik rolí. Tu úplně první dostala ve filmu Into the Homeland.

Arianě je nyní 42 let a v současné době je úspěšnou výtvarnicí. Žije venkovským stylem a užívá si života s manželem a dcerou. Z filmové branže už se ale vytratila a naposledy se v ní objevila v roce 2017 ve snímku 77.

Joseph Mazzello – Tim z Jurského světa

Zato herec Joseph Mazzello, který hrál o čtyři roky mladšího bratra Tima, u filmu zůstal. Ani pro něj nebyl ale Jurský park první rolí – tu totiž dostal už ve svých pěti letech.

Jak uvádí portál onlyu.cz, Josephovi hodně pomohl režisér Steven Spielberg, jenž mu napsal doporučení na vysokou školu, díky čemuž se dostal na univerzitu v Kalifornii.

Osmatřicetiletý Joseph Mazzello je vystudovaným režisérem a scenáristou, který si zahrál i ve slavném životopisném dramatu Bohemian Rhapsody, kde dostal roli baskytaristy skupiny Queen Johna Deacona.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy