Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Dětí ve školce se zeptali, co podle nich znamená ku*va: Jejich odpovědi vás rozsekají!

Zdroj: pixabay.com
DĚTI
Všeobecně se ví, že děti jsou ta nejupřímnější stvoření a vždycky vám řeknou, co si myslí. Děti v rozmezí od čtyř do osmi let dostaly záludnou otázku. "Co si myslíte, že znamená slovíčko ku*va?" Jejich odpovědi vás dostanou do kolen.

1.

„Ku*va je taková teta, která pracuje jenom večer, protože v tu dobu chodí tatínkové z práce unavení a ona s nimi mluví. I já bych chtěla být někdy ku*va.“ Petra, 6 let.

2.

„Ku*va je pes sousedů, protože štěká nad ránem, otec je naštvaný a říká, že zavraždí toho ku*va psa. Podle mě je ku*va nějaký pes, například knírač, ale hlučnější.“ Milan, 4 roky.

3.

„Ku*va je taková teta, která sexuje za peníze. Vím to, protože jsem se zeptala táty. Ale nevím, co je to sexovat, protože táta mi to neřekl.“ Brigita, 7 let.

4.

„Ku*va je naše teta, protože mamka vždycky říká, že už zase přijde ta ku*va si půjčit peníze a v tu dobu vždycky přijde naše teta.“ Věrka, 5 let.

5.

„Ku*va je ta, která neumí zaparkovat. Alespoň podle táty.“ Ester, 8 let.

6.

„Ku*va je Sparta, protože táta vždycky říká: ‚Ku*va Sparta, Ku*va Sparta.‘ Nevím, co je to Sparta, ale asi taky nějaké neslušné slovo.“ Michal, 6 let.

7.

„To je neslušné slovo, které vyslovuje táta, když mu nejde počítač.“ Žofie, 6 let.

8.

„Ku*va je taková teta, která spí s takovými strýci, kteří nedokážou spát sami, protože se bojí tmy.“ Petr, 7 let.

9.

„Ku*va je ta, která je hodně zmalovaná a nemá peníze na šaty, proto stojí u cesty a od strýců šoférů chce právě peníze na ty šaty.“ Zorka, 6 let.

Související články

Další články