Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Děti v Blansku nastříkaly psovi do očí kyselinu. Prý ho chtěly jen pohladit

Chudák pes. Zřejmě přijde o oko. Ilustrační foto.
Zdroj: profimedia.com
Je neuvěřitelné, jak moc umí být děti kruté. Tři děti z Blanska kyselinou znetvořily malého psíka, který jim věřil a chtěl se nechat jenom pohladit. A to přímo před očima jeho majitelky. Nikdo nechápe, proč na něj malí tyrani zaútočili. Pražský krysařík teď bude mít doživotní následky.

V pátek odpoledne šla paní Michaela z Blanska jako každý den na procházku se svým dvouletým krysaříkem. Potkala se se třemi dětmi, které na psa volaly a předstíraly, že si s ním chtějí hrát. Paní Michaelu by ani ve snu nenapadlo, co bude za chvíli následovat. Když pes k dětem přiběhl, polily ho kyselinou a zmlátily klackem. Na případ upozornil portál Blesk.cz.

„V momentě, když k nim Filutka přiběhl, tak mu do očí nastříkaly nezjištěnou žíravinu a poté jej udeřily přes hlavičku nejspíš klackem tak, že Filutkovi vypadlo oko a má zlomený nadočnicový oblouk. Poté všichni utekli,“ řekla majitelka chovatelské stanice Blesku, ze které pejsek pochází.

Malí tyrani samozřejmě hned utekli, a tak je Michaela ani neměla možnost zadržet. Hned vzala pejska do náruče a běžela s ním na veterinu, kde musel okamžitě podstoupit operaci. Pes ještě není z nejhoršího venku, ale pokud to přežije, pravděpodobně přijde o oko.

Na tři malé tyrany paní Michaela podala trestní oznámení. „Takový čin nesmí projít jenom tak a jenom proto, že jsou nezletilí. Filutka bohužel doplatil na svou přátelskou bezproblémovou povahu. Jsem z toho znechucená a nikdy bych nevěřila, že je něco takového možné,“ dodala chovatelka.

Související články

Další články