Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Děti Toma Cruise a Nicole Kidman vyrostly: Connor se snaží stát hercem, Bella šla jinou cestou

Děti Toma Cruise a Nicole Kidman vyrostly: Connor se snaží stát hercem, Bella šla jinou cestou
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Connora Cruise
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Ještě jako manželé adoptovali Tom Cruise (58) a Nicole Kidman (53) dvě krásné děti. Vztahová idylka neměla dlouhého trvání, pár se rozvedl a jejich dcera i syn se kvůli přílišné pozornosti přestali na veřejnosti na nějaký čas ukazovat. Většina lidí si je pamatuje jako malé roztomilé drobečky, Bella (27) i Connor (25) už jsou dnes ale dospělí a žijí si své ideální životy.

Adoptované děti Toma Cruise a Nicole Kidman si lidé dodnes pamatují jako malé uzlíčky štěstí, s nimiž se někdejší manželé čas od času objevili na veřejnosti. Pak se ale rozvedli, veškerá negativní pozornost nedělala jejich ratolestem dobře, a tak se objevovat přestaly. Dnes už na minulost dávno nemyslí a ačkoliv se s rodiči občas vídají, žijí svými vlastními životy.

Bella Kidman Cruise

Dcera hvězdného páru Bella Kidman Cruise už dávno není malá holčička. Ba naopak, dnes jí je 27 let a dokonce je už 5 let šťastně vdaná. V nedávné době se přestěhovala z velkoměsta na maloměsto, aby s manželem Maxem Parkerem byla blíž jeho rodičům.

Ačkoliv jako dcera slavných rodičů měla Bella dveře k herecké kariéře v podstatě otevřené dokořán, rozhodla se, že světla reflektorů nejsou nic pro ni. Prošla několika odbornými kurzy a nakonec se stala kadeřnicí.

Bellino budoucí povolání se dalo odhadnout už díky tomu, že jakmile oslavila 18. narozeniny, začala střídat účesy a barvy vlasů jako ponožky. Byla blondýnkou, zrzkou i černovláskou, nakonec se ale vrátila ke své původní hnědé a barvami hrají už jen její tetování.

Connor Cruise

Stejně jako jeho rodičům i Connoru Cruisovi se zalíbilo stát před kamerou. V prvním filmu si zahrál už ve svých 13 letech, při natáčení dramatu Sedm životů se setkal s Willem Smithem. Později si v 17 letech zahrál ve filmu Rudý úsvit: Nová krev.

Connor má lepší vztah s otcem než s matkou a ačkoliv by mu Tom mohl cestičku ke slávě prošlapat, neudělal to. Všechny jeho snahy o hereckou kariéru se proto s velkým úspěchem nesetkaly. Rudý úsvit: Nová krev byl jeho druhým a zatím i posledním filmem.

Stejně jako otec i Connor se přidal ke scientologické církvi a podle amerických médií se oženil. Manželku ale na sociálních sítích neukazuje, a tak není jasné, nakolik jsou informace o svatbě pravdivé. Mladý Cruise je především vášnivým rybářem a na svůj Instagram dává spoustu fotek svých úlovků. Na to, jak dnes Connor Cruise a Bella Kidman Cruise vypadají, se podívejte v galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy