Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

DĚTI SLAVNÝCH ŠLY DO ŠKOLY: Do čeho je slavní rodiče navlékli a jak drahou měly výbavičku?

Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Kdo z nás by si nepamatoval, když sám šel do první třídy. Předcházely tomu hodinové přípravy, které nezahrnovaly jen nákup školních potřeb. Ale důležité bylo také, co si vezme dítko na sebe, aby udělalo dojem na spolužáky a učitele, a jak velký kornout plný sladkostí pobere, aby byl za frajera či frajerku.

Ani slavné mámy nic nepodcenily a své ratolesti na jejich velký den připravovaly dlouho dopředu. Dítka byla jak ze žurnálu, předháněla se v tom, kdo má jak dražší oblečení, jak to prvňáčkovi sluší a jakou aktovku jaké značky si nese na zádech.

Ono je to ve finále stejně jedno, protože všechny děti jsou stejné, zamažou se, aktovku málem nechají ve třídě, sladkosti z kornoutu rozdají a veškerá příprava je ta tam. Ale prostě celebrity je stejně chtějí mít jako z módního časopisu, aby se předvedly.

Podívejte se, jak to malým ratolestem známých osobností slušelo na první den ve školních lavicích. Nikdo z dospělých se neudržel a rozbrečel se, za to potomci už byli natěšení, jaké to v té škole vlastně bude.

Související články

Další články