Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Děti slavných na premiéře Super Maria: Ornella s Quentinem, Vlasta Korec s Vlastíkem a další

+ Dalších 9 fotografií

Celebrity vyvedly své ratolesti na premiéru nového filmu Super Mario Bros. ve filmu, která se uskutečnila v pražském kině Cinema City IMAX Flora. Na akci, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, se objevily kromě Koktové a Korce například manželé Salákovi se svými čtyřmi dětmi, herečka Míša Tomešová i herec Martin Písařík s potomky a své ratolesti vyvedly i další hvězdy.

V pražském Cinema City IMAX Flora bylo pořádně živo. Ve čtvrtek 5. dubna se uskutečnila premiéra filmu pro děti Super Mario Bros. ve filmu, kam dorazilo plno hvězd se svými ratolestmi, což zachytili redaktoři eXtra.cz.

Na akci nechyběla například influencerka Ornella Koktová (30), která dorazila se svým synem Quentinem (10). Rozhovor se sympatickou maminkou tří dětí najdete v náhledovém videu.

Svou početnou rodinku vyvedl i hokejista Alexander Salák (36), který dorazil v doprovodu manželky Míši a jejich čtyř dětí, dvou holčiček Beatrice Anny a Charlotte Mii a dvou kluků Frederika a Sebastiana. Celkově mají Salákovi dětí pět, ovšem nejmladší syn je na kino ještě malý.

Herci ukázali děti

Herečka Míša Tomešová (31) na akci vzala syny Kristiána a Jonáše a všichni rozdávali roztomilé úsměvy. Herec Martin Písařík (43) si také událost nenechal ujít a vzal s sebou také dva syny, Patrika a Marka.

Sympatický moderátor Vlasta Korec zase ukázal svého syna Vlastimila, který se narodil v roce 2012.

Kdo další se na akci objevil, na to se podívejte v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy