Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Děti slavných: Dcery Prachaře a Rybové své rodiče nezapřou. Jirešová má doma zase svou malou kopii

Holky jsou moc šikovné.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
Zajímavosti

Dcery Davida Prachaře (64) a Lindy Rybové (47) se vydaly ve stopách svých rodičů. Rozálie a Josefína společně s dcerou Ivany Jirešové Sofií Höppnerovou napsaly divadelní hru, kterou podrobně představily v pořadu Show Jana Krause. Čím ale dost možná zaujaly nejvíce, bylo to, jak neskutečně se podobají svým rodičům. 

Tři mladé herečky Rozálie Prachařová, Josefína Prachařová a Sofie Höppnerová okouzlily Jana Krause nejen svou šikovností, ale také tím, jak půvabné dívky připomínají své rodiče. Zejména Sofie vypadá, jako by z oka vypadla své mamince Ivaně Jirešové. Stejně tak Josefína je mladším klonem Lindy Rybové, zatímco Rozálie nezapře svého tatínka Davida Prachaře.

Jak už jsme psali, kromě krásy dívky podědily i talent a společně napsaly divadelní představení, které vymyslely poté, co měla Rozálie zajímavý sen. „Ta hra vypráví o skupině kámošů, kteří prožili zábavný večírek, který nedopadl úplně dobře. A to, jak dopadnul, se řeší na tom jevišti," nastínila Josefína v pořadu Show Jana Krause. Dále složila poklonu své sestře Rozárce, která v ten den úspěšně odmaturovala. Poté se slova ujala nejmladší z rodiny Davida Prachaře a Lindy Rybové, která promluvila o tom, jak vlastně divadelní hra vznikla.

"Já jsem měla sen, jenom takovou představu o scénografii, nějaké poskládání židlí. Byly jsme u nás na chatě, bylo to tedy za covidu, a já jsem ve čtyři ráno tak nějak podivně začala skládat židle a začala jsem holkám říkat, že tady vidím tohle a tohle a postupně jsme na tom začaly dělat," promluvila Rozálie.

Sofie Höppnerová přišla o tatínka

Třetí slečna v partě sice není Prachařová, ale stejně jako její dvě kamarádky pochází z rodiny slavných. Sofie Hoppnerová je dcerou herečky Ivany Jirešové a novináře Ondřeje Höppnera, který bohužel před dvěma roky zemřel. V pětapadesáti letech prohrál boj se zákeřnou nemocí, jak informoval web Expres. Založil například Malostranské a Staroměstské noviny a stál u zrodu Nedělního Aha!.

Dcera Jirešové a Hoppnera Sofie si sice přičichla k divadlu, ale stejně jako její dvě kamarádky od Prachařů stále neví, zda v umělecké branži zůstane. "Žádná z nás nemá nějaké určité povolání, které by chtěla dělat, že by byla jen herečka nebo jen režisérka nebo jen tanečnice. Uvidíme, kam nás život zanese," zakončila Sofie u Krause.

O schopnostech tří dívek není pochyb. Na své divadlo si totiž sami vydělaly. Založily si sbírku, na kterou okamžitě začaly přicházet peněžní dary, jakmile ji spustily. Nakonec vybraly 40 tisíc, které investovaly do vlastní hry. Co více řekli, se dozvíte v úterý ve 21:35 na TV Prima.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy