Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Děti Romany a Petra Jáklových zdědily kaskadérské geny

Děti Romany a Petra Jáklových zdědily kaskadérské geny
Zdroj: archiv
Dcery Romany a Petra Jáklových rozhodně nepatří mezi děti, které kam ráno postavíte, tam je večer najdete. V rodině bývalého kaskadéra se ale neklidné geny tak trochu předpokládají.

Holčičky se nezdráhají ani takových eskapád jako projíždět se doma na kolečkových bruslích.

"Holky jsou někdy opravdu jako z divokých vajec. Musíme na to myslet i při zařizování bytu, abychom minimalizovali rizika úrazu, protože kaskadérský výcvik, na rozdíl od tatínka, nemají," směje se Romana. Nejčerstvější bezpečnostní úpravou v bytě se stala výměna dveří. Paradoxně si Jáklovi vybrali dveře celoskleněné, ovšem se speciální úpravou.

"Petr je na tohle vysazený, vybíral hodně pečlivě. Mě pak poučil, že kalené sklo má pětinásobnou pevnost, takže v normálním provozu je skoro nemožné ho rozbít. A kdyby k tomu přece jen došlo, rozbijí se dveře na malé, neostré střepy, které nikoho nezraní...," vysvětluje maminka dvou malých divošek a přidává své praktické zkušenosti: "No a mě navíc potěšilo, že i škrábancům odolává mnohem lépe než třeba dřevo. Takže to u nás nevypadá jako po útoku demoliční čety. Stačí je otřít teplou vodou a je hotovo."

Tento praktický výběr maminka Romana ocení zvlášť v těchto týdnech, kdy její manžel odlétá do Ameriky na premiéru svého nového filmu GHOUL, který je právě v českých kinech. Hlídání dětí tak bude pouze na ní. Temný thriller inspirovaný skutečnými událostmi případu ukrajinského kanibala Andreje Čikatila straší diváky v kinech a Romanu zase Petrova nepřítomnost.

Firma VV SKLO, s.r.o., působí na českém trhu již od roku 1993. Ve svém výrobním programu nabízí širokou škálu provedení a služeb spojených s kompletním opracováním skla včetně návrhu a realizace interiéru. Dominantou společnosti je výroba celoskleněných otočných, posuvných a kyvných dveří STYLUS® , které splňují jak nároky a představu moderního designu, tak i bezpečný prvek bydlení.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy