Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Děti ráje míří do Brna, které má do ráje daleko: Ujetý a veleúspěšný muzikál, na kterém se napakoval Sagvan Tofi, opět ožil!

Sagi si v muzikálu zahrál jednu z hlavních rolí a i když se to nemá psát, byl mnohonásobě lepší než jeho alternace Martin Zounar.
Zdroj: profimedia.cz
Muzikál Děti ráje, který po úspěšném uvedení v Praze míří do brněnského Bobycentra, již zahájil předprodej vstupenek. V hlavních rolích se diváci mohou opět těšit na návrat kamarádů do deště Lukáše Vaculíka a Sagvana Tofiho, kteří přizvali do party i Martina Dejdara!

Muzikál plný největších hitů Michala Davida (54) se brněnským divákům představí v září tohoto roku, a proto po zkušenostech z vyprodaných představení v Praze doporučují pořadatelé zakoupit vstupenky už nyní.

Hity muzikálu, jako jsou Nonstop, Největší z nálezů a ztrát, Céčka, Poupata nebo Decibely lásky, patří k nestárnoucím klasikám české hudební scény, což odráží i zájem diváků. „Jelikož romantický příběh dvou zamilovaných lidí a zároveň ta doba, v níž se muzikál odehrává, jsou tak trochu i součástí mého života, moc se na uvedení v prostředí brněnské Laser Show Hall těším, zejména pak na naše fanoušky z Moravy, ale i ze Slovenska, kteří teď budou mít muzikál Děti ráje na dosah,“ vysvětluje Sagvan Tofi, ze kterého údajně udělaly Děti ráje dolarového milionáře, a tak může, nehraje-li, trávit čas na soukromé pláži ve svém rodném Libanonu.

Děti ráje navštívilo více než půl milionu lidí. V Bobycentru se představí pod taktovkou renomovaného režiséra Radka Balaše.

„Jsou to stále naše staré dobré Děti ráje, chtěli jsme jen, aby po pěti megaúspěšných letech uvádění dostaly s příchodem na Moravu ještě lepší, nový háv a novou energii. Zkrátka je ještě víc vyšperkujeme. Také nám přišla velká škoda nevyužít spousty talentovaných herců, hereček, tanečníků a zpěváků pocházejících z Moravy, kteří doplní řadu stávajících umělců. Ostatně i pan režisér Radek Balaš pochází přímo z Brna. Vždycky jsem chtěl uvádět Děti ráje na Moravě a jsem rád, že se mi to po mnohaletém úsilí podařilo,“ dodává Tofi.

„Jsem moc rád, že se se Sagvanem opět potkám na divadelních prknech. Děti ráje jsou i moje srdcovka, a tak doufám, že je obecenstvo v Brně přijme stejně dobře jako to v Praze. A těším se i na Dejdyho (Martina Dejdara). Myslím, že to je super posila! Bude to určitě stát za to,“ říká Lukáš Vaculík, muzikálový Stanley.

Vstupenky na brněnské představení v Bobycentru můžete zakoupit již nyní na www.detirajebrno.cz

Související články

Další články