Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Děti, nepíchejte si botox, nebo dopadnete jako teta Lara Flynn Boyle! A pak budete muset sjet autem ze skály

Lara Flynn Boyle si říká herečka a přitom skoro nikde nehrála.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 3 fotografie

Tak schválně, dokážete z hlavy říct jiný film než Muži v černém a Městečko Twin Peaks, kde hrála Lara Flynn Boyle (44)? Že ne! A přitom je zvláštní, že se pořád o ní mluví jako o herečce, ale co se vlastně divíme, když z Kim Kardashian udělali taky celebritu.

Lara spíš než nějakým svým hereckým talentem proslula hlavně tím, že chodila s Jackem Nicholsonem a házeli po sobě talíře, a pak taky tím, že kdysi byla docela hezká, ale nyní vypadá jako šourek Lea Beránka.

Začala totiž ujíždět na botoxu a na plastických operacích, takže když si nedávno vyšlápla na nákupy, volali do nejhroznějšího muzea voskových figurín na světě, jestli jim náhodou nezdrhnul exponát.

Lara kromě toho, že utrácí peníze, které nevydělává, za další a další hrůzné zákroky, je taky anorektička, která přežívá celé dny jen na alkoholu, cigaretách a deseti gramech sýra. Není divu, že ve čtyřiceti letech, kdy život opravdu začíná, vypadá, jako by měl její život ve vteřině skončit. Nebo je to nějaká magie. Něco jako Smrt jí sluší.

Související články

Další články