Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Děti na sídlišti v Karviné umlátily kočku k smrti: Za ocas s ní hodily o beton!

Příšerné týrání
Kočku k smrti měla umlátit parta kluků v sobotu odpoledne v Karviné. Případem otřesného týrání se už zabývají tamní policisté. Děti prý po smrti kočku ještě vzaly a mrštily jí za ocas o betonový obrubník.

Dívali se na to z balkónu, ale už nestihli nic udělat. Obyvatele Karviné v Moravskoslezském kraji šokovala otřesný případ týrání. Parta dětí měla zabít kočku, doslova ji umlátit k smrti.

„Čtyři malí a jeden velký kluk umlátili a následně vzali za ocas a hodili o patník kočku, která byla na místě mrtvá. Lidé, kteří tam byli a viděli to, nic neudělali,“ napsala na Facebook jedna ze svědkyň. „Když jsme po nich řvali z balkónu, už bylo pozdě a utekli. Víme, že to byla děcka ze školy Družba,“ dodala.

Podle ženy se policisté nechtěli věcí vůbec zabývat. „Když jsme volali na polici, tak nám sdělili, že co oni s tím, že to není jejich kočka, že ji máme vzít a odnést do popelnice. Lidé, kteří tam byli a viděli to, nic neudělali,“ tvrdila na Facebooku.

To ale vyvrátila policejní mluvčí, podle níž je už případ vyšetřován. . „Prověřujeme případ, který se měl stát 13. dubna na ulici Havířská v Karviné. Zahájili jsme úkony pro přečin týrání zvířat a zjišťujeme další podrobnosti,“ řekla portálu TN.cz policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Primátor Karviné Jan Wolf (za ČSSD) doufá, že padne náležitý trest. „Zkontaktoval jsem se s Policií České republiky a domluvili jsme se na tom, že tento případ dořeší a viníci budou potrestáni. Protože pokud by jim tohle prošlo bez trestu, tak by v tom příště mohli pokračovat,“ vzkázal na Facebooku.

Mohlo by vás zajímat

Další články