S usměvavou Evou jsme se potkali na akci S kočárkem Prahou ve Žlutých lázních, která byla určena pro matky s dětmi nejen v kočárku, a viděli jsme, že chvílemi má co dělat, aby své děti zabavila, neztratila z dohledu a nevyvedli nějakou lumpárnu. Ale už našla zaručený recept, jak na jejich zlobení. A ještě k tomu jim to sype dobré penízky.

„Mám trošku živější děti, hlavně Míša je občas jak na trní. Ale chodím s nimi na castingy na reklamy a to je dost baví. Oba jsou takoví hraví. A ještě k tomu když se zadaří, tak si děti vydělají hezké korunky,“ prozradila nám se smíchem Eva, jejíž syn hrál už dokonce hlavní roli v jedné reklamě a musel si přijít na pěkný balík.

Ale nebojte se, není to novodobý dětský otrokář, Eva všechny vydělané peníze ukládá na jejich účet, takže na ni opravdu nevolejte sociálku, že své děti takto využívá. A hlavně to Míšu se Zuzankou opravdu baví a mohou si tam hrát s ostatními dětmi, takže má od nich sexy Eva na chvíli klid.

Jestli chcete potomky zabavit a ještě z toho něco mít, tak se řiďte moderátorčinou radou a choďte s nimi po castinzích. Třeba doma máte malou hvězdu a ještě o tom nevíte.