Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Děti Krajča a Babinské: Nevlastní sourozenci Jasmína, Berenika a Ríša řekli, jak se snášejí

Richard zvolil se svou partnerkou velmi výstřední oblečení.
Zdroj: eXtra.cz/ Tomáš Martínek
+ Dalších 7 fotografií
sourozenci

Ačkoliv spolu zpěvák Richard Krajčo a režisérka Karin Krajčo Babinská sice nepřivedli na svět žádné dítě, starají se hned o tři ratolesti ze svých předchozích vztahů. Sourozenci Richard a Berenika Krajčovi a jejich nevlastní dcera Jasmína pro eXtra.cz promluvili o životě v umělecké rodině a svých sourozeneckých vztazích. 

Drží spolu

Své děti do společnosti příliš často neberou, tentokrát ale udělali manželé Richard Krajčo a Karin Krajčo Babinská výjimku. Na červený koberec premiéry filmu Gump - jsme dvojka je doprovodily všechny tři jejich ratolesti z předchozích vztahů, Ríša, Berenika a Jasmína.

I když nejsou vlastní sourozenci, tráví společně tolik času, že Richardovy děti berou Karininu dceru jako svou vlastní sestru. "Většinou táhneme za jeden provaz, hlavně s mojí sestrou, ale s bráchou samozřejmě také," prozradila eXtra.cz Berenika. "Občas se spolu hádáme, ale je to taková ta bratrsko-sesterská sourozenecká bitva, ale nic vážného," řekl se smíchem Richard, který se svěřil, že si život bez Jasmíny už ani nepamatuje.

Jejich sourozenecké spory prý rozsuzuje právě Karinina dcera Jasmína. "Stává se to často a já nikdy nevím, na jaké mám být straně, ale bohužel je to většinou tak, že holky jsou spolu než kluk, takže Ríša to má někdy s námi těžké, protože samozřejmě Ríšu taky podporujeme a pomáháme mu," uvedla Jasmínka.


Umělecká rodina

Jako děti slavných rodičů zvládají blesky fotoaparátů s ledovým klidem. "Byli jsme na jedničce Gumpa, takže už jsme to zažili, ale je to takový hustý," řekla Berenika. "Tady je to lepší, že to očekáváme, že nás někdo bude fotit, než když nás někdo vyfotí nečekaně," doplnil svou sestru Richard.

Sourozenci přiznali, že občas se jim po pracovně vytížených rodičích stýská. "Teď už jsme větší a je to dobré a zvládáme to, ale občas, když jsme byli malí, tak nám tam chyběli," řekla o dětství v umělecké rodině Berenika. "Ono je to zvláštní, že je to naopak. Oni nechodí do práce ráno, ale chodí odpoledne, takže my se častokrát míjíme, když nám končí pozdě škola nebo máme kroužky, tak se pak nestíháme vidět. To je asi jediná nevýhoda. Máme trošku obrácený režim," vysvětlil Richard.

Starší rozhovor s Richardem Krajčem a Karin Babinskou si můžete pustit zde:


"Někdy ty večery, když chybí, tak je to takové smutné. Je to jiné, než to mají ostatní rodiče," doplnila sourozenecké duo Jasmína. "Jsou to umělci, ale není to tak, že by byli od rána do večera v práci. Když mamka píše, tak je většinou doma, což je dobrý, takže to má v něčem i výhody," dodala.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy