Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Děti Kate a Williama rostou jako z vody: Na nejnovějších fotkách je princ George celý tatínek

Děti Kate a Williama rostou jako z vody: Na nejnovějších fotkách je princ George celý tatínek
Zdroj: archiv britské královské rodiny
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Děti prince Williama (38) a Kate Middleton (38) rostou jako z vody. Nejnovější snímky, nafocené při příležitosti venkovní projekce připravovaného celovečerního filmu s názvem David Attenborough: Život na naší planetě, jsou toho důkazem. Princ George (7) jde podobou víc a víc do tatínka a navíc dostal od Sira Davida dar, jaký jen tak někdo nedostane. Malému aristokratovi ho ale lidé nepřejí...

V zahradách Kensingtonského paláce se Kate Middleton, princ William a královské ratolesti sešli s Davidem Attenboroughem, který rodinu navštívil v rámci venkovní projekce svého filmu s názvem David Attenborough: Život na naší planetě.

Na snímek se se Sirem Davidem podíval jen princ William, ovšem jeho návštěvu následně ocenila i vévodkyně a princ George, princezna Charlotte a princ Louis. Toto výjimečné setkání nezůstalo bez dokumentace. „Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou potěšeni, že mohou sdílet nové fotografie své rodiny s Davidem Attenboroughem,“ stojí u snímků na sociálních sítích.

„Při setkání předal sir David princi Georgeovi zub žraloka obrovského, jehož vědecký název zní carcharocles megalodon,“ pochlubila se královská rodina. Netušila ovšem, že dar, který malý aristokrat obdržel, vyvolá velkou vlnu kritiky.

Vraťte nám zub, zuří Malta

David Attenborough nalezl zub žraloka, který dorůstal velikosti až 15 metrů, při rodinné dovolené na Maltě v 60. letech. O tom, že ho má, by zřejmě nikdo nevěděl, kdyby se nerozhodl ho darovat malému princátku.

Podle deníku Times of Malta se tamní ministr kultury José Herrera o zubu vyjádřil jako o národním bohatství. Malta proto nyní bude chtít, aby se princ George svého daru vzdal a aby ho Británie poslala zpět do země původu, kde ho chtějí vystavit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy