Hvězdný pár si vždy přál obrovskou rodinu, což se jim vyplnilo. Dohromady mají spolu 6 dětí – 3 vlastní a 3 adoptované. Všechny chce Angelina do své péče, protože se údajně bojí Bradovy agrese, která se má stupňovat.

Jak tohle všechno dopadne, to je ještě předčasné soudit, protože herec se svých dětí nebude chtít jen tak vzdát. To ještě začne ten pravý krvelačný boj plný nevraživých právníků a praní špinavého prádla na veřejnosti, ale pojďme si teď jen zrekapitulovat seznam ratolestí, kterých se ta bitva bude týkat.

1. Maddox Chivan Jolie-Pitt (15)

Nejstarší ze všech potomků je adoptovaný syn, který se nejdřív jmenoval Rath Vibol, než si ho herečka v roce 2002 osvojila v Kambodži. Oba rodiče ho popisují jako pečlivého intelektuála, který vždy pomáhal starat se o mladší sourozence. Dokonce pošilhává po kariéře herce. Už si střihl roli v tátově filmu Světová válka Z.

2. Pax Thien Jolie-Pitt (12)

S adopcí vietnamského chlapečka byl největší problém. Pax, který se nejdřív jmenoval Pham Quang Sang, vyrůstal pár let v sirotčinci, než se Angelině podařilo ho ze šíleného prostředí dostat do civilizace. Byly mu už tři a půl roku, když se dostal do Ameriky, tak si těžko zvykal na nové prostředí, ale na novou rodinu už nedá dopustit.

3. Zahara Marley Jolie-Pitt (11)

Holčička z Etiopie málem nepřežila první rok svého života. Živořila, byla dehydrovaná, podvyživená a dokonce se lékaři báli, že je nakažená smrtelnou nemocí AIDS. To se nakonec naštěstí nepotvrdilo, ale o život kvůli salmonelóze i tak bojovala. Vlastně ji Angelina zachránila za pět minut dvanáct. Holička se nejdřív jmenovala Teena Adam, než ji adoptivní máma přejmenovala. Familiárně jí říkají Zee Zee.

4. Shiloh Nouvel Jolie-Pitt (10)

První společný potomek hvězdného páru byl dlouho očekáván a lidi byli strašně zvědaví, jak takové dítě bude vypadat. Přeci jen rodiče patří k nejkrásnějším lidem planety. Angelina první miminko rodila v namibijském městě Swakopmund císařským řezem. Malá holčička se čím dál víc začala podobat svému tatínkovi – blonďatý andílek s modrýma očima. Jen své rodiče začala trápit tím, že si začala o sobě myslet, že je kluk, a taky se tak oblékat. Brad i Angelina stále doufají, že je to jen její zvláštní období, které Shiloh časem přejde.

5. a 6. Vivienne Marcheline a Knox Leon Jolie-Pitt (8)

To, že hollywoodská kráska čeká dvojčata, prozradil její kolega z animáku Kung-Fu Panda Jack Black (47). Opět jako u Shiloh Angie nerodila v Americe, ale tentokrát zvolila Nice ve Francii. U chlapečka s holčičkou se spekulovalo, že mají Downův syndrom pro jejich podivný vzhled a opožděnost. Naštěstí se černé spekulace nepotvrdily a děti rostou jako z vody a čím dál více do krásy. Konečně má herečka takovou tu princeznu, co miluje růžovou barvu, protože Viv je přesně ta malá slečna, co miluje šatičky. Dokonce si zahrála miniaturní roli vedle své maminky ve snímku Zloba – Královna černé magie. Za to malý Knox se vidí ve svém tatínkovi a napodobuje jeho styl oblékání.

Čert aby se v tom vyznal, ale snad herci mají dost rozumu na to, aby ratolesti ušetřili společné nenávisti, a budou dělat vše pro to, aby jim bylo nejlépe. Nehledě na to, že si teď nemohou ani přijít na jméno.