Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Děti Andreje Babiše: Takhle dnes vypadá Vivien a Frederik

Zdroj: Se svolením Andreje Babiše
+ Další 3 fotografie
Potomci

Dnešním odpolednem začaly volby do Sněmovny, ve kterých chce opět uspět Andrej Babiš. Tomu budou jistě držet palce i jeho dvě děti Frederik (17) a Vivien (21), které má premiér ze druhého manželství se ženou Monikou. Podívejte se, jak si dnes žijí potomci šéfa vlády. 

Frederik Babiš v minulosti hrával po vzoru otce tenis a věnoval se také fotbalu. S tím ale přestal kvůli bolestem nohou. V pubertě se totiž rychle vytáhl a přerostl i své rodiče. Student britské střední školy o pozornost veřejnosti moc nestojí, občas se ale přeci jen ukáže. Ať už šlo o večeři na Hradě s prezidentem Zemanem, kam Frederik dorazil se svou rodinou, nebo když si třeba přišel pro první dávku vakcíny proti covidu.

Když už se ale objeví na veřejnosti, stojí to za to. Frederik vyrostl do krásy, otcovy rysy byste v jeho tváři ale těžko hledali. Na snímku z letošního srpna pak ukázal nejmladší premiérův potomek i namakanou postavu, když se na dovolené nechat zvěčnit po boku maminky Moniky a sestry Vivien. Frederik za své svaly vděčí především thajskému boxu, kterému se věnuje ve volném čase.

Vivien je po Monice

Zatímco Frederik se moc nepotatil, Vivien po svém otci podědila řadu rysů. Co se týče vkusu a zálib, následuje svou maminku Moniku. Kromě drahé kosmetiky miluje oblečení luxusních značek, které nakupuje nejraději v Paříži. Do školy se ale obléká nevýrazně. "Vivien se snaží do školy oblékat tak, aby příliš nevyčnívala, aby neměla problémy. Děti dovedou být v tomhle ohledu nepříjemné," řekla Vivienina matka Monika v jednom z rozhovorů.

Vivien v patnácti letech chodila s Italem Ernestem, toho ale vyměnila za bohatého Rusa původem z Novosibirsku Ilju Usupova, se kterým byla ještě minulý rok. Své soukromí si ale pečlivě hlídá. V současnosti studuje vysokou školu ve Španělsku, na kterou nastoupila poté, co dokončila britskou střední školu, na kterou aktuálně dochází její bratr Frederik.

Bipolární porucha

Andrej Babiš má ještě dva potomky z předchozího manželství s Beatou Babišovou. Dcera Adriana (42) trpí bipolární poruchou, Andrej Babiš mladší (38) je pak údajně schizofrenik. Syn premiéra to ale důrazně popírá s tím, že jde o zmanipulovanou diagnózu, za kterou stojí jeho otec, který se akorát snaží Andreje mladšího zdiskreditovat kvůli kauze Čapí hnízdo.

Související články

Další články