Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Děti (5, 6 a 8 let) v jihlavské zoo ukopaly plameňáka k smrti! Ničeho nelitovaly a strážníkům se smály

Foto zabitého plameňáka se objevilo na Facebooku.
Tři malé děti velmi krutým způsobem v ZOO Jihlava umlátily plameňáka. Podle chovatele má cenu 2 tisíce eur (cca 50 tisíc korun). Přivolaným strážníkům se děti jen smály.

„Jednalo se o jednoho z našich nejlepších samců, otce nejméně osmi vzorně odchovaných mláďat,“ uvedl na sociálních sítích u fotografie ubitého ptáka zaměstnanec jihlavské zoologické zahrady.

Trojice mladých výtržníků se do zoo dostala přes plot. Děti na ptáky házely kameny, pak jednoho ukopaly. Další pták utrpěl zhmožděniny a jeho stav není dobrý.

Klukům se pak podařilo ze zoo zmizet, ale jejich pohyb zaznamenaly pouliční kamery. Strážníci pak jednoho chlapce poznali podle žluté bundy.

Hlídka strážníků děti zadržela na Jakubském náměstí. Kluci se ale strážníkům smáli, smích je přešel, když na místo dorazila státní policie.

„Kdo by čekal od těch spratků třeba nějakou lítost, ten by se divil. Se strážníky se odmítali vůbec bavit. Rozvázalo jim jazyk až to, že dorazili na místo policisté,“ uvedl pro Blesk.cz mluvčí zoo Martin Maláč.

Děti zřejmě kvůli nízkému věku žádný oficiální postih nečeká. Úřady si ale promluví s jejich rodiči.

Související články

Další články