Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Detektivové, pozor: Porovnejte písmo Bartošové pár dnů před sebevraždou a 3 roky zpátky! Vidíte ten rozdíl?

Ivetino písmo v roce 2011 a o tři roky později. Ve fotogalerii
najdete více.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Všichni grafologové a amatérští detektivové by měli zbystřit. Na povrch totiž vyplavala fotka s tři roky starou ukázkou písma tragicky zesnulé Ivety Bartošové. Fotka pochází z doby, kdy Ivetě vznikla facebooková fanpage, která nakonec měla přes 250 000 fanoušků. Bartošová svou cedulí vyzývá své příznivce k olajkování stránky. Vedle cedule je potom k porovnání dopis pro syna Artura, který Iveta měla údajně napsat dne 25. dubna 2014, čtyři dny před sebevraždou.

„Pro detektivy-amatéry – tady je rukopis Ivety z doby, kdy jsme zakládali její Facebook,“ vystavil fotku zpěvaččina písma producent Zdeněk Kubík, známý jako Czech Made Man, který s Ivetou v roce 2011 spolupracoval na propagaci filmu Hranaři. Kubík se jinak jako jeden z mála otevřeně zastává vdovce Josefa Rychtáře.

„Pepa je vztekloun a měl s tím něco dělat, to je jasný. Ale takových lidi jsou mraky, akorát nežijou s Ivetou Bartošovou. Já s ní tři měsíce dělal, měla reálnou nabídku – turné, cédéčko, všechno. Ona se ale nechtěla léčit – byla deset let závislá na opiátech, benzáčích a bůhvíčem ještě a samozřejmě chlastu. Do toho nastoupil Rychtář, když už to byl rozjetý rychlík,“ uvádí Kubík svůj pohled na celé drama, které vyvrcholilo v úterý Ivetiným skokem právě pod onen rozjetý rychlík.

„Nedivím se, že jsi mu vždycky fandil – sociopat psychopata vždycky podpoří,“ oponuje však Kubíkovi David Zápal, novinář a dlouholetý kuchatel Ivetina života.

Související články

Další články