Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Detektiv ze Zlaté masky Michal Hudák to trefil: V kostýmu Krokouše se ukryl pedantický kuchař

Michal Hudák je známý slovenský moderátor.
Zdroj: Archiv TV JOJ / Martin Vrabko
+ Dalších 7 fotografií
Detektiv Zlaté masky
V neděli se na televizních obrazovkách odvysílal pořad Zlatá maska, jehož obdoba The Masked Singer sklízí v zahraničí neskutečný úspěch. Jedním z těch, kteří usedli do křesla detektivů, je Michal Hudák (51). Ten zabodoval hned v prvním díle a uhádl, kdo se ukrývá pod tajemnou maskou Krokouše.

Mezi famózními maskami v pořadu Zlatá maska se objevil například kostým Krokouše. Dotyčný pod maskou byl od samého začátku velmi tajuplný a detektivové ho nemohli identifikovat ani podle hlasu. Jediným, kdo totožnost tajemné osoby vypátral, byl právě Michal Hudák.

"Já si myslím, že by to mohl být Zdeněk Pohlreich," řekl suverénně Hudák. A trefil se hned na poprvé. K uhádnutí mu ale trochu pomohl i detektiv Libor Bouček (39), který šéfkuchaře zmínil hned na začátku, následně ale svůj tip změnil na tenistu Radka Štěpánka

Kdo je detektiv Hudák?

Michal Hudák se narodil 26. června 1969 v Prešově na Slovensku. Jeho bratrem je zesnulý herec Sergej Hudák. Michal je rusínské národnosti. Vystudoval základní školu a gymnázium v ukrajinském jazyce. Studovat herectví začal na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě. Odtamtud odešel studovat Kyjevský institut divadelního umění na Ukrajině. Po ukončení studia získal angažmá v Divadle Alexandra Duchnoviča v Prešově.

Nějaký čas působil i v prešovském rádiu Flash. Ve Slovenské televizi se poprvé představil v soutěžních pořadech Správny kľúč a Varím, varíš, varíme a pečieme. Hudák se věnuje také dabingu. Pro televizi JOJ moderoval pořad Dievča za milión a první řadu reality show VyVolení Mimo jiné je členem country kapely Žobráci, kde hraje na mandolínu. Michal si zahrál například v seriálu Profesionálové, kde ztvárnil postavu poručíka Mikiho Hrica.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy