Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Detaily ze zákulisí SuperStar: Neuvěříte, kdo dal dohromady starou partu

Finalisté první řady SuperStar opět spolu na jednom pódiu.
Zdroj: se souhlasem tv nova
+ Další 3 fotografie
Opět spolu

Porota pěvecké soutěže SuperStar si pro své letošní finalisty připravila velké překvapení. Soutěžící měli možnost setkat se s členy historicky první série oblíbené televizní show. Za nápadem nostalgicky propojit první a poslední řadu podle zdroje redakce eXtra.cz stojí nesmlouvavý porotce Pavol Habera (59). Začínající zpěváci a zpěvačky ucházející se o titul nové hvězdy hudebního nebe tak měli možnost vyslechnout si řadu rad od ostřílených profíků.


Starší než YouTube

Od odvysílání první řady jedné z našich nejpopulárnějších pěveckých soutěží uplynulo už sedmnáct let. Setkání soutěžících s jejich dávnými předchůdci, které si pro ně připravil porotce Pavol Habera, bylo pro všechny velkým překvapením. Většina soutěžících historicky první soutěžní partu znala, našli se mezi nimi ale i ti, kteří v době první řady SuperStar roku 2004 ještě nebyli na světě. Stará garda se se svými následníky setkala, nejen aby jim mohla předat osvědčené rady a tipy, ale aby si po mnoha letech zazpívali na pódiu tehdejší hymnu soutěže, píseň Veď mě dál.

„To je neuvěřitelné. Rok 2004, ta písnička, která teďka zazní, vznikla rok před tím, než vznikl YouTube. Teď zazní sedmnáct let stará píseň a já jsem strašně zvědavý, jak někteří vypadají, protože některé jsem od té doby vůbec neviděl,“ pronesl Leoš Mareš (45). Podle zdrojů eXtra.cz ze zákulisí show není první finálová partička jediným překvapením, na které se mohou soutěžící i fanoušci v následujících finálových epizodách těšit.

Nesešli se všichni

V nedělním přímém přenosu prvního finálového večera SuperStar se podařilo sejít téměř všem finalistům první řady. Po letech mohli diváci na obrazovce opět vidět Šárku Vaňkovou, Juliána Záhorovského, Martinu Balogovou (43), Sámera Issu (36), Petra Poláčka, Veroniku Zaňkovou, Tomáše Savku (38) a Standu Dolínka. Večera se bohužel nemohla z pracovních důvodů zúčastnit Aneta Langerová (35) a chyběla i Petra Páchová.

Díky SuperStar jsem procestoval téměř celej svět. Byl jsem v Americe v L.A., za producentem, který dělal třeba s Janet Jackson,“ vyprávěl Sámer mladým zpěvákům o tom, jak se mu díky soutěži změnil život.Já bych jim přál, aby tomu nepropadli a aby to vzali s nadsázkou, protože v momentě, kdy tomu propadnete, tak prohrajete,“ radil budoucím hvězdám Tomáš Savka.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy