Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Detaily ze zákulisí Peče celá země: Na cukru ujížděli všichni, prozradila Tereza Bebarová

Detaily ze zákulisí Peče celá země: Na cukru ujížděli všichni, prozradila Tereza Bebarová
Zdroj: Česká televize/Mikuláš Křepelka
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
exkluzivně
Čeští amatérští pekaři začali v televizi předvádět svůj talent a namlsaným divákům ukazují neuvěřitelné cukrářské dobroty. Jak se na všechny výtvory dokázali dívat členové štábu, aniž by mohli ochutnat? Nebo to bylo celé jinak? Moderátoři Tereza Bebarová a Václav Kopta redakci eXtra.cz prozradili sladké detaily z natáčení.

Takových pekařských skvostů a určitě po natáčení přijdou vniveč, když si porotci jen zobnou! To si určitě říká spousta diváků. Redakce eXtra.cz ale přímo u zdrojů z nejdůvěryhodnějších zjistila, jak to opravdu je. Skutečně „zbytky“ po natáčení skončí v popelnici, na charitě nebo se s nimi stane něco úplně jiného?

Tajemství

„To víte, že to, co zbude po natáčení, se nerozdává chudině. Sní se to. Je to jedna z nejpříjemnějších stránek celého formátu. Když si spočtete, kolik výrobků se za celou dobu natáčení objeví, a zvláště v prvních kolech, tak je to radostný okamžik, kdy se všichni ze štábu hlásí o svá práva. Kvůli tomu jsem také do svého repertoáru zařadil léky na snížení hladiny krevního cukru,“ řekl našemu redaktoru moderátor soutěže Václav Kopta

Naši soutěžící jsou velmi talentovaní a ohromně šikovní, jejich výtvory byly vážně moc dobré. Takže jsme ochutnávali všichni. Na natáčení byl velký štáb složený z kameramanů, zvukařů a mnoha dalších profesí, které diváci na obrazovkách neuvidí. Bylo nás na place snad padesát. A když vám ochutná padesát lidí, nic nezbude,“ prozradila eXtra.cz i jeho sympatická moderátorská kolegyně Tereza Bebarová

Kameramané

„Na sladkosti soutěžících byla vždy fronta. Někteří kameramani, kteří s námi byli delší dobu, dokonce už ráno do práce přicházeli s lžící na krku. Mezi záběry ochutnávali a dennodenně ujížděli na cukru. Já také, i když se snažím hlídat si linii, tentokrát jsem musela udělat výjimku. Ono neochutnávat ani nešlo, jak to bylo skvělé,“ dodala.

Pořad Peče celá země naprosto uchvátil Česko (o důvodech čtěte zde). I když ne každý umí cukrařinu vyrábět, téměř každý ji rád mlsá.

Ve druhém díle opustila soutěž amatérská pekařka Bára. Další díl pořadu, z jehož obsahu se nesbíhají jen sliny, ale i oči přecházejí, odvysílá Česká televize už v sobotu 18. ledna 2020 od dvaceti hodin.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy