Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Detaily z pohřbu tragicky zemřelé Miss: Víme, kdo jí zazpíval nad rakví

Za přísných bezpečnostních opatření byla včera po poledni pochována sedmadvacetiletá slovenská finalistka Miss Mária Smiešková.

Na poslední cestě Máriu provázela asi stovka lidí, včetně rodiny a přítele Tomáše, který se neubránil hlasitému pláči a který se od bílé rakve s ostatky svojí lásky celou dobu nehnul ani na krok.

Obřadní místnost na hřbitově ve městě Martin byla až do začátku obřadu uzamčená a hlídaná najatou ochrankou. Rodina se nejprve chtěla rozloučit se svou Máriou o samotě. „Nikoho jiného mezi sebe nepustili, její smrt prožívají velmi těžko,“ řekl Novému Času rodinný známý. Až pak se brána otevřela i pro ostatní smuteční hosty.

Nad rakví Smieškové zazpíval její dobrý kamarád Tomi Popovič. „Bylo mi ctí zpívat pro tak skvělého člověka, jako byla Ria, a pro její rodinu," přiznal po pohřbu zpěvák, z jehož úst zazněla Máriina oblíbená píseň Tears in Heaven.

Mária Smiešková havarovala minulé úterý na silnici mezi Žilinou a Martinem. Miss údajně telefonovala s kamarádkou, která poté uslyšela Riin poslední výkřik. Smieškové škodovka se dostala do protisměru, kde se čelně střetla s nákladním autem. Náraz krásnou Máriu podle posledních informací rozpůlil. Blondýnce už nebylo možné pomoci.

Mohlo by vás zajímat

Další články