Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Detaily vyhazovu Gabriely Laškové. Konec ve zprávách na Valentýna a kariérní pád

Moderátorka Gabriela Lašková vsadila na jendoduchost.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
výpověď

Nečekaný konec Gabriely Laškové v Hlavních zprávách CNN Prima News nepřekvapil jenom televizní diváky, ale především i samotnou oblíbenou moderátorku, která dosud tvořila pár s Petrem Suchoněm. To je ale již minulostí. Své místo totiž podle informací eXtra.cz musí přenechat Evě Perkausové, která se má každým dnem vrátit z mateřské dovolené. Novou práci si sice maminka dvou synů hledat nemusí, bude se však muset smířit s určitým kariérním pádem.

Informace o konci Gabriely Laškové v Hlavních zprávách CNN Prima News se sice začaly šířit až včera, výpověď ze své pracovní pozice dostala ale o dva dny dříve. Vedení televize si pro sdělení této nepříjemné zprávy vybralo den svatého Valentýna.

„Po vysílání na Valentýna si vedení zavolalo do kanceláře Gábinu, která se dozvěděla, že před pár okamžiky byla naposledy na obrazovce jako moderátorka Hlavních zpráv,“ prozradil Blesku zdroj z primácké redakce.

Kariérní pád

Zatímco Markéta Fialová, která měla jako šéfka všech primáckých moderátorů o rozhodnutí vedení televize Laškovou osobně informovat, držela v jedné ruce výpověď, ve druhé měla nabídku na post moderátorky bulvárního magazínu Showtime, v němž před lety začínala Eva Perkausová, které nyní musí Lašková uvolnit své místo.

“Jde o docela slušnou nabídku, protože jí vedení televize nechalo stejné podmínky, které má v Hlavních zprávách. A to přesto, že jde o mnohem kratší formát. Jiná nabídka na stole ale není. Pokud se Gábina rozhodne, že ji nevezme, v televizi s největší pravděpodobností skončí,” sdělil eXtra.cz zdroj z televize.

Do Showtimu se nehrne

Přestože si toho musí být Lašková vědomá, zatím se nevyjádřila. Zdroje z televize dokonce tvrdí, že rozhodnutí svých nadřízených zatím nevzala příliš dobře a do Showtimu, který by pro ni znamenal kariérní pád, se jí moc nechce.

Sama Lašková se sice ke svému vyhazovu zatím oficiálně nevyjádřila, na svůj Instagram ale dala zprávu z čínského koláčku štěstí, ve které byl nápis: Vaše moudrost si najde cestu. „Tak spoléhám na tebe. Běda, jestli kecáš,“ napsala k tomu Gabriela Lašková, z čehož je zřejmé, co se jí aktuálně honí hlavou a že má rozhodně nad čím přemýšlet.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy