Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Detaily vraždy v rychnovské restauraci: Novinář střelil manželku do hlavy, umírala pod jídelním stolem

+ Další 2 fotografie
zločin z vášně
Ve čtvrtek večer došlo v restauraci U Zvonu v Rychnově nad Kněžnou ke střelbě. Podle prvních informací má být střelcem dlouholetý rychnovský novinář, který nezvládl fakt, že se s ním jeho manželka chtěla rozvést. Poté, co mu oznámila, že se chystá ukončit jejich vztah, vytáhl M. D. legálně drženou zbraň a střelil manželku do hlavy.

Obyvatelé Rychnova nad Kněžnou jsou ze čtvrtečního incidentu, který se odehrál v restauraci U Zvonu, doslova v šoku. Bývalý rychnovský novinář vytáhl na svoji ženu legálně drženou zbraň poté, co mu manželka sdělila, že se chce rozvést.

„Doufám, že shniješ v pekle za to, co jsi udělal. Takhle se vyhrocená situace neřeší,“ napsal na profil střelce Lukáš H., který celou nešťastnou událost sledoval. „Seděli vzadu a normálně se bavili. Pak mu žena řekla, že se s ním chce rozvést a padl výstřel. Všichni utekli pryč, rychle jsme volali sanitku a vedoucího,“ řekl MF DNES svědek události.

Číšníkovi z restaurace byla celá situace podivná již od začátku. Muže považoval za podivína už delší dobu. Tentokrát přišel do restaurace v obzvlášť nervozní náladě a po chvíli za ním dorazila manželka.

„Muž pak začal křičet. Když jsem byl u baru, padla rána, slyšel jsem zvuk, jako když něco spadne. Všichni jsme se tam seběhli, viděli převrácený stůl, paní ležela na zemi a chroptěla. Že má prostřelenou hlavu, jsme se dozvěděli až od policistů. Pistoli jsem neviděl,“ popsal Lukáš H. celý incident.

Muž střelil svoji ženu do hlavy, poté přistoupil k číšníkovi a pronesl. „Zabil jsem svou ženu, zavolejte policii.“ Muž se nesnažil o útěk. Ba naopak, na policejní eskortu počkal u vchodu.

„Nikdy jsem tohle nechtěl zažít. Jsi pro mě odpad společnosti. Tři děti přišly o rodiče,“ dodal Lukáš H. na adresu střelce, který měl podle místních se zastřelenou manželkou tři děti.

Střelec vyčkal na příjezd policie. „Kolegy po střelbě volal personál restaurace, hlídka byla na místě velmi rychle. Muž na ni čekal, policisté u něj zajistili krátkou střelnou zbraň,“ uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Ivana Ježková.

Mohlo by vás zajímat

Další články