Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Detaily vraždy v Berouně: Muž přistihl mladý pár při krádeži marihuany, zaplatil za to životem

vražda
Ve středu po druhé hodině ranní došlo v Berouně k vraždě 44letého muže. Ten přistihl mladíka (20) a ženu (20) při vkrádání na jeho pozemek, kde chtěli ukrást několik rostlinek marihuany. Došlo k potyčce, při které mladík majitele pozemku pobodal. Muž na následky zranění později zemřel. Vrahovi hrozí až 18 let za mřížemi, stíhána je však i žena, za porušování domovní svobody jí v případě odsouzení hrozí až dvouletý trest.

Podle informací FTV Prima se mladý pár rozhodl vkrást na cizí pozemek za účelem odcizení několika rostlin marihuany. Dvojice ale byla přistižena majitelem, s nímž se mladík dostal do potyčky, při které ho několikrát bodl do hrudníku a břicha. Muž zemřel při převozu do nemocnice.

„Policisté v souvislosti s událostí zadrželi dvě podezřelé osoby, muže a ženu, oba ve věku 20 let,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková jen pár hodin po incidentu. Pro FTV Prima později dodala, že muž se skutku dopustil ve zkušební době podmínečného odsouzení za drogový delikt a výtržnictví.

Mladík nyní čelí obvinění z vraždy a porušování domovní svobody, byl podán i návrh na jeho vzetí do vyšetřovací vazby. Přítomné dívce, která s vraždou prý nemá nic společného, by v případě odsouzení za porušování domovní svobody hrozily až dva roky vězení. Její partner oproti tomu může za mřížemi strávit až 18 let.

Související články

Další články