Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Detaily vraždy chlapečka (†9): Bodnutí nožem přímo do srdce? Matka pak chtěla zabít i sebe

Zdroj: iDNES.cz / Profimedia.cz / eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Z toho mrazí!
Strašlivá tragédie otřásla nejenom Prahou. V pondělí večer zasahovali policisté ve Šlikově ulici, kde žena ubodala malého chlapečka (†9). Z vraždy je podezřelá jeho matka, která se před zadržením pokusila o sebevraždu. Podle nejnovějších informací měla hocha zabít rána přímo do srdce. Jak jsme zjistili na místě, sousedé rodinu neznali, matku vídali jen při venčení psa.

Tísnivé ticho, několik dětských hraček na dvoře a vyhaslá svíčka před vchodem domu, kde se v pondělí večer stala příšerná tragédie. V pražském Břevnově nikdo nechápe, proč musel malý chlapeček (†9) zemřít.

"Policisté našli zraněného devítiletého chlapce, u kterého zahájili resuscitaci, ve které následně pokračovali záchranáři. Tato resuscitace bohužel nebyla úspěšná," řekl mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Kriminalisté zadrželi jeho matku, která se následně pokusila o sebevraždu. Muži zákona pomáhali s jejím převozem do Ústřední vojenské nemocnice. "Zadržená žena skončila v nemocnici kvůli svým zraněním a nyní je ze smrti svého syna podezřelá," dodal Daněk.

Pro sousedy byla chlapečkova matka velkou neznámou, v ulici byla nová. "Bydlela tu velmi krátce. Vlastně ji tu nikdo pořádně neznal. Z bytu odvezli i psa. Jen jsme ji vídali, že chodí pejska venčit. Když nás večer kontaktovala policie, byl to šok," řekla eXtra.cz o matce jedna ze sousedek.

Podle informací, které zveřejnila televize Nova, měl chlapeček dostat ránu nožem přímo do srdce. Případ vyšetřují kriminalisté prvního oddělení, na místo v pondělí přijel i šéf pražské "mordparty" Josef Mareš. "Byla nařízena soudní pitva mrtvého dítěte," uzavřel Daněk. Žádné další podrobnosti ale vzhledem k věku oběti neuvedl.

Související články

Další články