Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Detaily tragické nehody u Špindlu: Ve sporťácích se proháněl otec se dvěma syny

Hasiči města Špindlerův Mlýn zasahovali u tragické nehody.
Zdroj: Hasiči města Špindlerův Mlýn
+ Dalších 5 fotografií
strašné
Po sobotní tragické nehodě, která se stala u Špindlerova Mlýna, zůstal jeden mrtvý muž (†49), žena ve vážném stavu a pravděpodobně na několik let zmařený život plný výčitek mladého řidiče (30), který auto smrti v době nehody řídil. Nyní vyšlo najevo, kdo vlastně v luxusních vozech, které se nezodpovědně předháněly, seděl.

Podle informací Blesku, které má přímo od zdroje z místa konání akce, seděl v červeném sporťáku otec dvou chlapců. Jednoho si posadil vedle sebe, druhého posadil do oranžového, které se později srazilo s modrou škodovkou.

"Mezi sebou si to rozdal otec dvou chlapců, který jel červeným mustangem, s jedním ze synů. Toho druhého, kterému je 12 let, svěřil do oranžového auta k tomu testovacímu jezdci," sdělil účastník akce. Za honícími se auty jel prý ještě další sporťák, jehož posádka posléze pomáhala účastníkům nehody.

U Špindlerova Mlýna došlo v sobotu po poledni k čelní srážce dvou vozidel, která si vyžádala jeden život. Podle svědků se luxusní sporťák Ford Mustang honil v plném provozu po vozovce s jiným autem v rychlosti 150 km/h.

Spolujezdkyně z rapidu byla při nehodě vážně zraněna. Musela být záchranáři napojena na plicní ventilaci a vrtulníkem transportována do nemocnice.

Policie potvrdila, že sportovní vůz opravdu najel do protisměru. Na místě musely zasahovat všechny složky integrovaného záchranného systému. Kvůli bezohlednosti řidiče mustangu skončila nehoda úmrtím. "Řidič mustangu ještě nebyl řádně vyslechnut," uvedla mluvčí Ivana Ježková. Toho čeká operace kolene a pravděpodobně obvinění z usmrcení z nedbalosti. Hrozí mu 6 let vězení. Ani jeden ze synů řidiče červeného mustangu nebyl vážněji zraněn.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy