Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Detaily tajné svatby Romana Staši: Slavili jsme tři dny, přiznal eXtra.cz

+ Další 3 fotografie

Jde-li o soukromí, je Roman Staša skoupý na slovo. Ačkoliv je vůči novinářům vždy velmi vstřícný, stále neodtajnil totožnost své partnerky. Tu sice stále skrývá a nedorazil s ní ani tentokrát na odhalení podzimního programového schématu televize Nova, přesto nám během rozhovoru odtajnil mnoho novinek ze svého soukromého života. Za poslední rok se totiž stihl oženit a stal se otcem. 

Pokud někdo rozděluje svůj soukromý život s pracovním, je to Roman Staša. A to ne z vlastního rozmaru, ale na přání partnerky. Nyní se ale rozhodl alespoň částečně prolomit hradbu mlčení a redakci eXtra.cz přiznal, co se u něj za poslední rok změnilo. A rozhodně toho není málo. Vítěz předposlední řady MasterChef Česko se totiž v tichosti oženil a stal se otcem. Narození synka tehdy oznámil skze svůj Instagram.

První slova o rodičovství

“Synovi bude jedenáct měsíců a začíná trošku pochodovat. Poslední dny si začíná stěžovat a nevím na co. Přileze ke mně a chce mi něco sdělit. Buď mu vadí, že ještě nemůže mluvit, nebo já nevím. Má to tak teď tři dny a jsme z toho zmatení. Má mrnící období,” smál se Staša, který nám bez většího naléhání přiznal, že své novomanželce se synem moc nepomáhá.

“Baví mě se s ním mazlit, ale ještě si s ním nemůžu hrát. Nehodí míč. Jsem táta, který radši uvaří a pomazlí se s ním, než že bych se o něj výrazně staral,” odhalil Roman. Jedním dechem ale dodává, že s přebalováním problém nemá.

Proč nebyl u porodu?

To ale nemůže říct o porodu. Ten si totiž pro jistotu nechal ujít. “U porodu jsem spíš nebyl. Věděl jsem, že kdybych tam byl, tak bych omdlel, tak jsem šel na chodbu a trpělivě čekal, až se to stane,” popsal Staša s tím, že porod naštěstí proběhl hladce. A to dokonce podle představ ženy.

“Manželka si naplánovala, že to bude na dvě a půl hodiny a proběhne 19. září, protože já jsem se narodil 16. června. A povedlo se to,” odtajnil oblíbený kuchař, který se v minulých měsících stihl dokonce i tajně oženit. A nyní odhalil některé detaily své svatby.

Třídenní svatba

“Svatba byla dlouhá, třídenní, pohodová a ani si nikdo nevšiml, že jsme se vzali. S kamarády jsme dobře ugrilovali, vykoupali jsme se a někdy mezi tím jsme se vzali,” popsal Staša, kterého jsme se zeptali, zda pozval někoho z MasterChefa.

“Bylo to bez nich. Byli tam jen nejbližší kámoši. Dělali jsme to v malém městečku, kde jsem vyrůstal. Na tamějším zámku, kde bylo třicet lidí. Zval jsem vlastně Honzu Punčocháře, ale ten měl covid,” prozradil Roman Staša, z jehož slov je cítit, že vztahy s ostatními soutěžícími z kulinářské show po zhasnutí reflektorů ochladly. S kým z nich se vídá a čím se dneska živí? Na celý rozhovor se podívejte ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy