Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Detaily svatby Bohuše Matuše: Lucinku pojme za manželku na její osmnáctiny, vybral romantické místo

Lucinka a Bohuš Matuš
Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Další 3 fotografie
VESELKA
Bohuši Matušovi (47) a jeho Lucince (17) už pomalu začínají bít svatební zvony. Blíží se chvíle, kdy bude partnerka známého zpěváka plnoletá a přesně ten den, když situace dovolí, by se měla stát paní Matušovou. Jak si zamilovaný pár naplánoval svůj velký den?

Svatba s krtkem

„Svatbu bychom chtěli dvanáctého května, na osmnácté narozeniny Lucinky. Pevně doufám, že restrikce pominou a budeme se moci vzít. Snad to půjde. Chci, aby měla Lucinka zážitek na celý život. Samozřejmě jste zvaní,“ řekl eXtra.cz Bohuš Matuš (47), který má už vybrané i místo.

„Budeme se brát v Krtkově světě v Horních Měcholupech. Je to rozhlehlý a nádherný park, romantické místo, majitel nám nabídl, že se nám tam o veselku postará. Oběma se nám tam moc líbí, tak jsme nadšeně souhlasili,“ rozplývá se zpěvák, který má velké plány.

Slavný svědek

Měla by to být úplně ta nejkrásnější svatba, doufejme, že budeme mít možnost pozvat kolem sta hostů. Hlavně Lucinka má velkou rodinu, pozvu i svou a pár lidí z branže, prostě svoje nejbližší. Určitě nebude chybět písnička Stín katedrál. Ale nebudu ji zpívat já, už jsem domluvený s kamarádem. Na své svatbě zpívat úplně nechci. A za svědka mi snad půjde František Janeček, už jsem ho o to požádal,“ svěřil se nám zpěvák, který poslední tři měsíce poctivě zkoušel muzikál s písničkami Waldemara Matušky Láska nebeská.

Teď toho kvůli vládním restrikcím nemá tolik na práci, takže už se rozhlíží, co dál.

„Pán, co nám zařizuje svatbu, má vedle parku i zahradnictví. Počkám ještě měsíc, jestli se situace nezmění, a pokud ne, tak tam půjdu pracovat. Vždyť teď mám jenom on-line vystoupení v Pardubicích, jinak nic nesmí být,“ dodal Bohuš Matuš.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy