Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Detaily smrti bývalého hokejisty Paška (†36), který se oběsil: Byl viděn, jak si kupuje lano

Dušan Pašek mladší.
Zdroj: Profimedia
Detaily

Tragická smrt viceprezidenta slovenského hokejového klubu Bratislava Capitals Dušana Paška mladšího (†36) je stále předmětem vyšetřování. Podle tamních webů se oběsil a jedním z důvodů může být i nedávná smrt hokejisty Borise Sádeckého (†24), který po jednom ze zápasů zkolaboval.

Slovenský hokej řešil tento týden hned dvě tragédie. Ve středu 3. listopadu zemřel útočník Bratislava Capitals Boris Sádecký, kterému na ledě selhalo srdce a on zkolaboval. V pátek dopoledne zase přišlo oznámení od toho stejného hokejového klubu, že zemřel viceprezident a také bývalý hráč Dušan Pašek.

Jeho tělo našla náhodná kolemjdoucí v bratislavské části Koliba. Nedaleko od hrůzného nálezu byl zaparkovaný jeho bílý mercedes. „Krátce před 8:15 jsme přijali oznámení o nálezu těla muže bez známek života,” informovala slovenská policie, která případ vyšetřuje jako sebevraždu. Podle všeho měl svůj čin naplánovaný, protože byl den předtím viděn v obchodě s domácími potřebami, jak si kupuje hrubé lano. To mohl nakonec použít k ukončení svého života.

Dával si za vinu smrt Sádeckého

Ve čtvrtek, tedy den předtím, než bylo nalezeno Paškovo tělo, měla navíc proběhnout schůzka vedení s hráči klubu Bratislava Capitals. Na ní se měla řešit tragická smrt Borise Sádeckého. Mladý hráč před několika měsíci prodělal koronavirus, následně měl absolvovat speciální vyšetření srdce, ale po konzultaci s vedením ho zrušil.

„Dušan si dával za vinu i tuto tragickou událost a Borisova smrt v něm zřejmě prohloubila hrozné myšlenky, které ho dohnaly k šokující sebevraždě. Děsivá zpráva o mladém Paškovi každého z nás hluboce zasáhla,“ prozradil pro slovenský web Sportky24 zdroj z klubu, který si nepřál být jmenován.

Související články

Další články