Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Detaily posledního rozloučení s Libuší Šafránkovou: Přání rodiny je prioritou

Libuška s osudovým mužem Josefem Abrhámem.
Zdroj: Showpix
poslední sbohem

Uznávaná herečka Libuše Šafránková odešla do hereckého nebe 9. června, dva dny po svých 68. narozeninách. Její skon silně zasáhl její nejbližší, přátele, ale také fanoušky. Zřejmě i oni se budou moci s ikonickou Popelkou naposledy rozloučit. 

Pohřeb se státními poctami si rodina nepřeje

"Co mohu v tuto chvíli potvrdit, je, že jsme navázali kontakt s rodinou paní Šafránkové, se kterou v následujících dnech budeme řešit podobu posledního rozloučení pro veřejnost tak, jak si rodina bude přát. Další detaily zveřejníme, jakmile si je s rodinou Libuše Šafránkové upřesníme. Pohřeb se státními poctami si rodina nepřeje," uvedla pro Super.cz tisková mluvčí Ministerstva kultury ČR Michaela Lagronová.

Přání rodiny zesnulé herečky Libuše Šafránkové bude prioritou a ministerstvo bude při organizaci posledního rozloučení s legendární herečkou nápomocné.

Libuše Šafránková byla 7. června, v den svých osmašedesátých narozenin, hospitalizována v pražské Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí, kde v úterý podstoupila náročnou operaci. Byla přijata v pavilonu A6, kde sídlí onkologická klinika, klinika tuberkulózy a respiračních onemocnění a centrum plicní endoskopie. Zde svůj boj o život prohrála. Zemřela ve středu 9. června 2021.Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy