Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Detaily posledního rozloučení s Abrhámem (†82) odtajněny: Kdy a kde proběhne?

Libuše Šafránková a Josef Abrhám.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Pohřeb

Veřejnost již zná datum posledního rozloučení s hercem Josefem Abrhámem (†82). Jak informoval web CNN Prima NEWS, uskuteční se 6. června v kostele sv. Anežky České na pražském Spořilově. Právě na tomto místě se před rokem veřejnost a blízcí rodinní příslušníci naposledy rozloučili s Abrhámovou milovanou manželkou Libuší Šafránkovou (†68).

Datum posledního rozloučení s hercem Josefem Abrhámem je již zveřejněno. Proběhne dne 6. června v kostele sv. Anežky České na pražském Spořilově. „Termín 6. června potvrzuji, ale nevíme ještě, v jakou hodinu. Za pár dnů budeme vědět další podrobnosti, čekáme na bližší informace od rodiny,“ prozradil pro CNN Prima NEWS blízký zdroj z kostela, který si nepřál být jmenován. Přesný čas však zatím stále není jistý.

Poslední rozloučení proběhne na témže místě, kde Česko před rokem vyprovázelo do nebe i jeho milovanou ženu Libušku Šafránkovou. Ta zemřela 9. června 2021 po dlouhé nemoci ve věku osmašedesáti let.

Oblíbený herec

Abrhám zemřel v pondělí 16. května ve věku dvaaosmdesáti let. Webu eXtra.cz tuto informaci potvrdil herec Jan Kačer o den později. „Vím, co se stalo, nejsem v pořádku. Nejsem schopný telefonických rozhovorů,“ reagoval Kačer.

Herec původně vystudoval DAMU a následně započal své angažmá v Divadle na Vinohradech. Krátce účinkoval i v Národním divadle. Do povědomí diváků se dostal rolemi ve filmech Vrchní prchni, Marečku, podejte mi pero, Svatební cesta do Jiljí, Kulový blesk, Penzion pro svobodné pány nebo v seriálu Nemocnice na kraji města, kde ztvárnil doktora Arnošta Blažeje.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy