Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Detaily pohřbu Patricie Janečkové: Rodina zveřejnila, kdy a kde se veřejnost rozloučí s operní pěvkyní

Operní pěvkyně Patricia Janečková.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Detaily tragédie

Zpěvačka Patricia Burda Janečková zemřela náhle v pouhých pětadvaceti letech. Dostihla ji zákeřná nemoc, s níž dva roky bojovala. Poslední rozloučení s mladým talentem proběhne v sobotu 7. října v kostele Svatého Ducha v Ostravě-Zábřehu. Její manžel zveřejnil na Facebooku parte, které odhalilo další detaily.

Pohřeb operní pěvkyně Patricie Burdy Janečkové se uskuteční v sobotu 7. října. Veřejnost se s ní bude moci rozloučit od 11 do 13 hodin, zatímco od 14 hodin proběhne rozloučení pro rodinu a pozvané.

Poslední rozloučení s Patricií Burda Janečkovou od 14 hodin povede Vítězslav Řehulka, farář v Ostravě-Zábřehu. Ti, co nebudou vpuštěni do kostela, budou moci rozloučení sledovat na obrazovce s ozvučením před vstupem do kostela,“ stojí dále u parte, které bylo zveřejněno na jejím oficiálním Facebooku.

Bojovala statečně

Z její náhlé smrti v pouhých pětadvaceti letech jsou zdrceni rodina, přátelé i široká veřejnost. „Byla silná jako málokdo. Nikdy si, během téhle zákeřné nemoci, na nic nestěžovala, zvládla i to, co občas ani zdraví ne, a nakonec zvítězila. Neodešla sama! Byla, je a bude dál upřímně milovaná, obdivovaná, inspirativní a nezapomenutelná,napsal její muž Vlastimil Burda na Facebooku.

Jsem šťastný, že jsem ji mohl doprovázet a jít s ní až do samého nového začátku. Nebylo to lehké, ale nádherné. Děkuju za Tebe, Pati,“ dodal.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy