Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

DETAILY pohřbu Jana Kočky (†28): Astronomická částka za úpravu obličeje!

Jan Kočka bude mít pohřeb.
Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
Jan Kočka (†28) zemřel při páteční autonehodě na dálnici D11, kde vjel do protisměru, když ujížděl od banální nehody. Naboural do kamionu, ve kterém seděl Miloslav H. (†28). Rodina Kočkova teď hodlá pohřbít Jana jak se patří. Málo to stát nebude.

Na 32. kilometru dálnice D11 vjel v pátek vnuk provozovatele matějské pouti Václava Kočky do protisměru, kde následně čelně naboural kamion. Měl přitom ujíždět od banální nehody. Oba řidiči byli na místě mrtví.

Klan Kočkových se nyní chystá milovaného Jana pohřbít a pohřeb to nebude ledajaký. Celá rodina se včera sešla ve vinohradské nemocnici, kde se dohadovaly detaily posledního rozloučení. Vzhledem k tomu, že obě auta byla takřka na padrť, nemůže se očekávat, že tělo bude v únosném stavu.

Aby tomu tak nebylo, rozhodla se rodina pro drahou proceduru, jelikož chce tělo na pohřbu v rakvi vystavit. Proto by jej měli nechat nabalzamovat, píše Blesk.cz. Tělo je při tom napuštěno konzervačními látkami a stojí to opravdu hodně, ale hodně peněz.

Jan Kočka má prý velmi poškozený obličej a procedura by to měla zlepšit.

Smrtelné nehodě předcházelo to, že Jan Kočka urazil zrcátko jinému autu. "On jel ve směru na Hradec Králové a předjížděl nějaké vozidlo. Tomu vozidlu urazil boční zrcátko. Pak pokračoval dál v cestě. Ten řidič policii tu skutečnost oznámil, že došlo k té dopravní nehodě a že jede za tím vozidlem. To se ale za chvíli ztratilo. To bylo naše první oznámení na 158 o nějakém mercedesu. Tato nehoda je v současné době evidována na dálničním oddělení policie,“ uvedla pro eXtra.cz policejní mluvčí Petra Potočná.

Na policii ale čekat nechtěl, a tak se rozhodl ujet. Ujížděl z místa drobné nehody, aby způsobil tu smrtelnou

Mohlo by vás zajímat

Další články