Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Detaily outfitu, který vynesl Johnny Depp na červený koberec: Tyhle kousky vaši peněženku nezruinují

Zaměřeno na detail.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
detail

Americký herec, producent a muzikant Johnny Depp (58) byl jednou z hlavních hvězd filmového festivalu v Karlových Varech. Z letiště dorazil do hotelu v pohodlném outfitu, na červeném koberci se pak poprvé ukázal jako skutečný štramák a fanoušci z něj byli naprosto unešení. Tohle jsou detaily jeho outfitu, některé kousky může mít v šatníku téměř každý. Výběr šperků jej navíc přímo pojí s jeho rolí Jacka Sparrowa, která se stala ikonickou.

Herec Johnny Depp svou osobností, šarmem a vtipem naprosto nadchl všechny své fanoušky, nejen na festivalu v Karlových Varech, ale také po celém světě, kde sdílejí jeho návštěvu v České republice.

Když se objevil před hotelem Thermal na červeném koberci poprvé, tak jej přivítal dav věrných fanoušků velkým potleskem, herec neváhal, požádal bodyguarda o pero a rozdal několik autogramů, ale také se několikrát ochotně vyfotil a rozdával své úsměvy na všechny strany.

Detaily outfitu červeného koberce: Piráta v sobě nezapře

Johnny Depp nepatří mezi celebrity, které nosí jen světové návrháře a šperky za miliony. Naopak se nebojí vynést nějaký ten kousek ze šatníku víckrát než jednou. Některé doplňky, které jej zdobily, si dokonce může dovolit téměř každý smrtelník.

Károvaný oblek, který Johnny vynesl, vytvořil slavný módní návrhář Tom Ford. Ten pak doplnil o černou košili od značky Anto Shirt za zhruba 5 200 korun a revolucionářskými botami značky A.S. 98, které vyjdou na 5 600 korun.

Dostupné ceny

Stylové boty však herec nevynesl poprvé, stejně jako brýle s modrým sklem značky Randolph, stejný model si pořídíte za necelých 4,5 tisíce korun. Nejdražší doplněk, který konkrétně zdobil jeho ucho, byla visací náušnice z bílého zlata s diamanty od Anity Ko, která stojí kolem 40 tisíc korun.

Johnny je také znám jako milovník prstýnků a jeho opravdu všímaví fanoušci vědí, že si často nasazuje prsteny, které jej pojí s jeho ikonickou rolí piráta Jacka Sparrowa, tematické prsteny měl hned dva. Stříbrný Jack Sparrow prsten značky Bebo Jewerly stojí okolo 7,5 tisíce. Další stříbrný prsten, který symbolizuje pirátskou posádku, je již téměř k nesehnání a herec jej skutečně málokdy nevynese.


Související články

Další články