Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Detaily o přepadení Zdeňka Godly ze seriálu Most!: Vloupal jsem se tam a pil vodku

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 46 fotografií
Podrobnosti
Než se stal Zdeněk Godla (43) miláčkem národa, natropil pěknou neplechu. Před dvaceti lety totiž skončil na pět a půl roku ve vězení za loupežné přepadení. Představitel sympaťáka Franty z Mostu! o svém přešlapu z mládí promluvil. A nešetřil podrobnostmi.

Je to dobrák od kosti, ale v mládí udělal chybu, za kterou pykal přes pět let. Zdeněk Godla (43) ze seriálu Most! jako osmnáctiletý seděl za loupežné přepadení.

Co se tehdy přesně stalo? "Bylo nás víc a tam je hned vyšší sazba. Vloupal jsem se tam, to jo, ale pak jsem tam seděl, jako sedím teď tady s vámi, a jediné, co jsem udělal, bylo, že jsem vzal z ledničky vodku a napil jsem se," svěřil Godla v rozhovoru pro Lidové noviny.

Představitel seriálového Franty si nemyslí, že vězení dokáže člověka změnit. "Ti lidé, kteří vás tam dají, tomu věří. Ale není to pravda. Je čistě na vás, jaký si tam uděláte režim. Nikdo vás tam nepřevychová, když to sám nechcete," tvrdí. Sám si řekl, že se chce stát lepším člověkem.

"Často se tam naučíte ještě horším věcem, než za které sedíte. Ven vylezete jako ještě horší člověk, než jste býval. Ale máte tam hromadu času na přemýšlení. Řekl jsem si, že takhle to nechci. Že se tam nechci vracet. Věděl jsem, že chci ven a zařídit si život jinak," dodal Godla pro Lidové noviny.

A jak dnes vidíme, svým předsevzetím dostál do posledního puntíku. Teď září v populárním Mostu!, ale už se připravuje na další roli. Godla se teď prostě nezastaví!

Související články

Další články