Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Detaily nových prsou Marie Růžičkové: Budou větší a kulatější, přiznala manželka hokejové legendy

Manželka Vladimíra Růžičky Marie.
Zdroj: Se svolením Marie Růžičkové
+ Další 3 fotografie
Operace

Marie Růžičková po čase plánuje vlézt pod kudlu. Manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky měla mít operaci prsou už za sebou, avšak kvůli nedoléčené nemoci ji lékaři poslali domů. Na svůj vytoužený dekolt si tak bude muset ještě chvilku počkat. Nyní však Marie v živém vysílání na Instagramu prozradila, jak budou její nová prsa vypadat. Kromě toho se také rozpovídala, jak manžel zvládá její změny účesů.

Marie Růžičková se netají tím, že čas od času podstoupí nějakou tu úpravu. Ať už jde třeba o výplň rtů nebo prsní implantáty. Právě ty si nechala voperovat před dlouhými 12 lety, což je také důvod, proč si je nyní chce upravit. O zákroku již dříve informovala redakci eXtra.cz a nyní se o něm rozpovídala v živém vysílání na Instagramu.

Důvodem, proč si chce nechat vyměnit prsní implantáty, je to, že už je má dlouho a není s nimi zas tolik spokojená. V živáku pak popsala detaily, jak bude její nová výbava vypadat. "Bude to menší změna, chci mít jiný tvar. Takže budou o něco větší a taky kulatější, než mám teď," prozradila manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky.

Marie měla mít operaci již za sebou, jenže nakonec z ní sešlo. „Nechtěla jsem to rozkřikovat, než budu mít po operaci. Čeká mě předoperační vyšetření. Třeba mě nevezmou,“ řekla nedávno pro eXtra.cz. Její obavy se i naplnily. Lékaři ji kvůli nedoléčené nemoci poslali domů.

Manžel si musí zvykat

Kromě toho se také rozpovídala o tom, že často a ráda mění barvu vlasů. Mariin manžel to přitom zprvu nenesl zrovna nejlépe. "No, ze začátku to moc nedával, ale nakonec si zvykl. Musel. Chlap musí vědět, co má doma. Když chce šedou myšku, má šedou myšku. Když chce výraznou ženu, musí si prostě často zvykat," řekla rázně Marie a dodala, že sama se považuje za rebelku a chameleona.

Zároveň však přiznala, že neustálé změny barvy jejím vlasům škodí a ty se ničí. Přestože je původně špinavou blondýnkou, nyní se hodlá vrátit k tmavé barvě, která jí podle fanoušků sluší nejvíc. Hokejová legenda Růžička, jeden z party vítězů z Nagana, tak bude mít v domácnosti další změnu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy