Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Detaily netradiční svatby Alice Bendové: Bude to spontánní a potrhlé

Alice Bendová o svatbě: Bude to spontánní a potrhlé
Zdroj: profimedia / se svolením Alice Bendové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
o svatbě

Herečka Alice Bendová (47) se začátkem roku po deseti letech vztahu zasnoubila se svým fešným partnerem Michalem Topolem (37). Nyní herečka prozradila detaily svatby, a dle jejích odpovědí to bude veselka skutečně netradiční, ale přesně taková, jakou si oni "vysnili".

Půvabná herečka Alice Bendová začátkem roku překvapila radostnou novinkou o zasnoubení s partnerem Michalem Topolem, se kterým tvoří pár již deset let. V rozhovoru pro deník Blesk nyní prozradila, jak bude veselka probíhat.

Pravidlem, že by se měla uskutečnit do roka a do dne, se snoubenci neřídí. "Určitě svatba bude, ale zatím jsme si ještě neřekli kdy. Víme jistě, že to bude venku. Zda na chalupě na Kanárech, nebo u nás doma na zahradě, se uvidí. Prostě to bude spontánní a potrhlý, jako jsme my dva," prozradila Alice.

Dále Alice promluvila i o svatebnách šatech, které nebudou tradiční, vlastně to ani možná nebudou šaty. "Rozhodně ne bílé, budou šedé a třeba budu mít kraťasy. Prostě pohoda, protože jak už jsem řekla, bude to letní party," vypráví s úsměvem na tváři.

Hubnutí

Alice Bendová se svými fanoušky sdílí na sociálních sítích některé momenty ze svého života. Nyní se jim svěřila, že se pustila do hubnutí. "Tak dneska jsem vyběhla už v 6.45 a stálo to za to. Bylo nádherně a vzduch jako fík. Dala jsem 6,1 km, takže se chválím a zítra jdu zase, akorát si nedávám vysoké cíle, pak zklamu samu sebe. Zase takovou vůli nemám a žádné podpůrné prostředky neberu, jedu na čistou vodu a žvýkačku v puse. Ano, není to bezpečné, mohla bych ji vdechnout, ale zase lepší, než aby mě našli v pangejtu umřelou na slepenou hubu," prozradila.

Související články

Další články