Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Detaily náhrady za ZOO odhaleny: Známe exkluzivní podrobnosti, hlavní hvězdou bude Komínek

David Gránský, Anastázie Trmal a Jan Komínek budou hvězdami nového seriálu TV Prima.
Zdroj: herminapress, eXtra.cz/Tomáš Martínek / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
ODTAJNĚNO

Jak čtenáři eXtra.cz již nějaký ten pátek vědí, na TV Prima se již horečně chystá nová sága, která nahradí seriál Zoo, jenž už hlásí dotočeno a na podzim na obrazovkách definitivně završí svůj osud. Natáčení novinky je podle exkluzivních informací v plném proudu, a přestože na příběh a další podrobnosti jsou uvalena ta nejpřísnější informační embarga, naše redakce zná podrobnosti. Kdo bude v hlavních rolích a o co půjde? „Je to v podstatě nová Slunečná,“ naznačil jeden z velmi důvěryhodných zdrojů eXtra.cz. Máme i jména řady herců a hereček.

Konec Zoo je tu, TV Prima hledá náhradu

TV Prima v posledních letech zažívá nejen potíže, tak jako nezdar, ba přímo ostudu s Eliškou a Damiánem, ale i řadu úspěchů. Například seriál Slunečná byl majstrštyk, který si zamilovaly vysoké počty diváků.

Pak ale musel skončit, když si prý představitel hlavní role Marek Lambora usmyslel, že chce místo toho raději dělat umění.

Oblíbená byla i dočasná stálice televizních programů, seriál Zoo.

Jenže i ten nyní končí, tentokrát plánovaně, a tak TV Prima horečně přemýšlela, čemu dá nyní zelenou, co by byla sledovací "tutovka".


Vrátí se Tomicová i Burešová

Hlavní náhrada za Zoo, v kterém nebude chybět ani donedávna nemocná Pavla Tomicová, nebo po přestávce v herecké kariéře, patrně příští rok, do něj naskočí i největší „primácká“ star Eva Burešová, se začne natáčet teprve až v září. A vůbec nic se o ní zatím neví.

Kromě toho se ale souběžně s koncem Zoo začala točit další seriálová novinka, která by se měla začít vysílat od konce srpna nebo v průběhu září a která po konci Zoo dočasně zaplní jeho úterní a čtvrteční vysílací sloty. „Už asi tři týdny jsme na place,“ sdělil eXtra.cz jeden z velmi důvěryhodných zdrojů z členů štábu.

„Tají před námi i herci úplně všechno. Vůbec vlastně nevíme název, děj, nic, jen si domýšlíme. Účinkující dostávají prakticky jen své repliky. V podstatě dělají vše pro to, aby nic podstatného neuniklo,“ pokračuje další informátor.


Přísné utajení

Televize se přitom přípravami projektu netají. Můžeme potvrdit, že pro diváky televize Prima připravujeme nový seriál, o detailech budeme včas informovat,“ sdělil eXtra.cz PR konzultant projektu Vojtěch Boháček.

Takže ani název jsme se nedozvěděli.

„Jméno seriálu je velká záhada. Točí se pod falešným názvem. Herci ale dostali povoleno dávat fotky na Instagram, kam dávají hashtag #3K. Co to znamená, to netuším,“ krčí rameny jeden ze zdrojů.

O čem tedy novinka bude?

„Podle toho, co tu registruju, bych si troufl odhadnout, že to bude v podstatě taková druhá Slunečná. Provedením, poetikou. Je to moc hezký I tím, že na tom rozhodně nešetřili a vůbec to nebude ateliérovka, točí se v podstatě jen v reálném prostředí,“ pokračuje další.

Pro připomenutí: i Slunečná byla ze skutečného prostředí a ne v papundeklových kulisách, a i když šlo o telenovelu, řada divaček oceňovala, že se nebere vážně, má smysl pro humor a umístění na statek se zvířaty vizuálu prospělo.

„V tomto projektu statek nefiguruje, ale odehrává se to celé na vesnici,“ dozvěděli jsme se dál.


Hlavní hvězdy? Komínek, Trmal a Gránský

„Hlavních rolí se ujali Jan Komínek, kterého si ženy absolutně zamilují, protože je tu naprosto kouzelný, dále pak Anastázie Trmal, dříve Chocholatá, a David Gránský,“ pokračují naši „práskači“.

Trojice zveřejnila nedávno na Instagramu společnou fotku a i u ní se v diskuzi od herců a hereček a jejich přátel neustále opakuje číslo tři. Že by seriál dostal jméno Švédská trojka? Nebo obyčejně Trojka? Zdroj blízký produkci seriálu eXtra.cz naznačil, že pracovní název je Tři kamarádi, u něj ale jistojistě nezůstane.

Doporučené video: Rozhovor s Janem Komínkem:


I další jména unikla. Pod výše zmíněným hashtagem 3K jsme našli i fotku z natáčení, kterou s Evou Decastelo, Reginou Řandovou a Jakubem Žáčkem pak sdílela i seriálová matadorka Dana Batulková. Jistá je také Lucie Zedníčková.

Podrobnosti o ději se ovšem patrně dozvíme až na chystané tiskovce Primy k podzimnímu schématu…

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy