Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Detaily konce neočkovaného Miraie ve StarDance. Strach z dalšího šíření nákazy

Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 3 fotografie
StarDance

Aktuální řada StarDance …když hvězdy tančí se produkci show rozpadá pod rukama. Místo tanečních výkonů soutěžících se totiž řeší převážně, kdo další se nakazil covidem-19. Posledním smolařem je Mirai Navrátil, který to oznámil na svém instagramovém účtu sice teprve ve středu, podle informací eXtra.cz ho produkce show měla poslat z tréninků domů už v neděli, protože existovaly obavy, že by mohl být covid pozitivní. Je to ještě StarDance, nebo reality show Kdo přežije? 

Neočkovaný Mirai Navrátil si sice ještě v sobotu ve StarDance zatančil, a to přestože se podle informací eXtra.cz už vědělo, že je jeho taneční partnerka Lenka Nora Návorková covid pozitivní, a dokonce jsme se oficiálně v sobotu kolem páté hodiny večerní zeptali mluvčí České televize Karolíny Blinkové, která nám potvrdila, že Návorková sice šla na PCR test, výsledek ještě ale nebyl znám, v neděli už ale prý musel do nucené StarDance izolace i Mirai Navrátil. Měl sice přijít na trénink, produkce show ho měla záhy poslat domů.

“Báli se, aby nebyl pozitivní a nenakazil další lidi. Proto ho poslali domů. On pak měl jít v úterý na testy a ukázalo se, že obavy nebyly zbytečné,” říká zdroj eXtra.cz. Bohužel se ukázalo, že obavy nebyly unáhlené. Sám Navrátil totiž ve středu potvrdil, že je covid pozitivní.

“Byl to několikaměsíční školní výlet s třídním učitelem Ebenem, který nás vytrhl z reality dnešních dní. Nedílnou součástí výletu byly bolavé kyčle, panika před každým přenosem, propocená nepraná trika a taky ruská ruleta kolem covidu. Ten je aktuálně všude a teď si šáhnul i na mě. Zaplaťpánbůh jsem v podstatě bez příznaků, ale pravidla hry jsou daná a znamená to pro mě konec výletu, konec kapitoly zvané StarDance,” napsal ve svém dojemném prohlášení, které zveřejnil na všech svých sociálních sítích.

Nutno říct, že Navrátil ve StarDance přesluhoval. Vypadnout totiž měl ve chvíli, kdy před několika týdny přišel do kontaktu s dalším covid pozitivně testovaným tanečníkem. Tehdy svou taneční klinickou smrt sice přežil, vyústilo to ale v to, že je nyní sám nakažený.

Musel v sobotu ještě tančit?

Otázkou je, zda bylo rozumné, aby v sobotu Mirai Navrátil tančil. Toho totiž s největší pravděpodobnosti nakazila jeho taneční partnerka, dá se tak předpokládat, že v sobotu už byl pozitivní. Existuje tak velké riziko, že sám nakazil někoho dalšího. A s ohledem na to, že šlo o benefiční večer, počet lidí se zvýšil o Zdeňka Svěráka a lidi, kteří jsou upoutaní na invalidním vozíku a spolupracují s Centrem Paraple.

Nyní tak produkci show nezbývá nic jiného než netrpělivě čekat na výsledky testů, zda se od Miraie nenakazil někdo další. Pokud by se tak stalo, byla by to nejen pro celou StarDance, ale i Českou televizi, která show vyrábí, velká rána.

Související články

Další články