Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drsná zpověď Maki o rozchodu s Kiki: Mohla jsem ji zadupat do země!

Kiki a Maki se kamarádily už od základky!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Nejsem mrcha, jen to tak už dál nešlo, hájí se volejbalistka Markéta Sluková (29) alias Maki. Uplynulo dva a půl roku od chvíle, kdy ve znepřátelené atmosféře ukončila spolupráci s Kristýnou Kolocovou (29) alias Kiki. Teď Sluková konečně prolomila mlčení a přišla s detaily o událostech, kvůli nimž v očích veřejnosti klesla hodně hluboko.

Kiki a Maki tvořily nerozlučnou dvojici, když v tom v červenci 2015 přišel zlom. Hvězdné volejbalistky už spolu nedokázaly hrát, a tak spolupráci ukončily. Jenže zatímco Sluková mlčela, Kolocová se mluvit nezdráhala. A lidé se přiklonili na její stranu.

„Jsem ta vyšší. Ta, co žije s trenérem, ta, která iniciovala konec Kiki & Maki, odkopla kámošku a za jejími zády si našla hned novou parťačku. Ta zlá. Kristýna je naopak malá, zrazená chudinka s ukradenou olympiádou,“ popisuje pro web bezfrazi.cz Markéta, jež se vdala za trenéra Simona Nausche, představu, kterou o Kiki a Maki lidé mají. A chce to změnit!

Sluková tvrdí, že ukončení spolupráce jí Kolocová, která má dnes novou partnerku a daří se jí, odkývala měsíce dopředu. Když to pak oznamovaly na tiskové konferenci, přišel šok! „Vzala jsem si slovo jako první a řekla, co už stejně skoro všichni tušili. Pak začala mluvit Kristýna. Konec si nepřála, vůbec to nečekala, je překvapená a neví, co bude dělat,“ kroutí ještě dnes hlavou Markéta.

„Chápu, v první reakci šlo o pud sebezáchovy. Snažila se zachránit si zadek a vím, že to pro ni bylo taky hodně těžké období. V tu dobu jsem se mohla chovat jako ona a zadupat ji do země,“ řekla Sluková na důkaz toho, že s bývalou parťačkou klidně mohla přes média válčit. Ale neudělala to.

Svár mezi holkami přetrval a dodnes spolu nemluví. „Nějaký zážitek mi v hlavě vyskočí skoro každý den,“ svěřila se ale Markéta webu bezfrazi.cz. „Občas se mi o Kristýně zdá. Někdy přede mnou jen tak stojí a já na ni hrozně křičím. Ani nevím co, asi ze sebe musím dostat naštvání a zklamání. Nejsem si jistá, co by se stalo, kdybych viděla na telefonu její číslo. Kdyby dala vědět, že si chce promluvit. Ať to vyzní jakkoliv, mám radost, že se jí v životě i ve sportu zase daří. Momentálně jsem ale moc hrdá a raněná na to, abych za ní šla a řekla, že to bude zase v pohodě,“ uzavřela slavná volejbalistka.

Sama Kolocová byla na Markétinu zpověď upozorněna, ale odmítla se k ní jakkoliv vyjadřovat.

Související články

Další články