Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Detailní průběh porodu očima Míry Hejdy: Zběsilá jízda, porušení zásady a zajímavé zjištění

Detailní průběh porodu očima Míry Hejdy: Zběsilá jízda, porušení zásady a zajímavé zjištění
Zdroj: Se souhlasem M. Hejdy / koláž eXtra
+ Dalších 8 fotografií
jak to bylo?
Moderátorka Zorka Hejdová (30) a její manžel, též moderátor Míra Hejda (37) se stali novopečenými rodiči. Na svět přivítali rozkošného chlapce Nikolase a celý průběh porodu se rozhodl Míra popsat a zveřejnit na svých sociálních sítích. Co jej překvapilo? Co bylo zajímavé? A jak porod probíhal?

Zorka Hejdová a Míra Hejda jsou štěstím bez sebe, stali se totiž rodiči jejich rozkošného syna Nikolase. Radostnou novinku oznámili na sociálních sítích, kam připojili i krásný rodinný snímek. Novopečený tatínek Míra se navíc rozhodl průběh porodu zaznamenat a své emoce i zkušenosti ze dne, kdy se stal rodičem, zveřejnil.

Cesta do porodnice: MY rodíme!

"Jedu do porodnice, říkal jsem, že si nahraji svoje emoce, protože jsem toho plný, zároveň nevím, co čekat, člověk si řekne, aha, no jo, tak my asi fakt rodíme, respektive Zorka. Jsem rád, že už jsem automaticky dostal takové to pomnožování vět, jakože MY rodíme a MY máme, to jsem vždy říkal, že mě mine, ale neminulo," svěřil se, zatímco na něj Zorka čekala v porodnici. "Zorka je v porodnici, je v pohodě, všechno je řízené, vše je na termín, ale je to tady, držte nám palce."

Vyvrácení mýtu, až neuvěřitelný "klídek"

Odpověď na otázku, jak je možné, že já jedu takhle v pohodě a Zorka už je tam. My už jsme tam byli a definitivně mohu vyvrátit takové ty mýty, že porod znamená teď, hned, jeď, praskla voda. My jsme to měli úplně v klídku, až vlastně neuvěřitelně. Jeli jsme prostě na kontrolu a Zorce řekli: tak rodíte. Já jsem mezitím čekal v autě a Zorka mi napsala: hele tak rodíme.

Pan doktor mi řekl, skočte si na jídlo, to je v pohodě, máte tak hoďku času ještě. Tak jsem jel pro nějaké jídlo, i pro Zorku, a je to tady. No, možná teda za pět hodin nebo za deset, vím já, ale je to tady.

Poté následovalo opětovné setkání se Zorkou, která už se připravovala na přivítání jejich největšího pokladu na svět. "Je tady další díl pořadu Malé lásky," vtipkoval Míra, který namířil kameru i na Zorku. "No to brzo skončí tohle," řekla Zorka do videa. "No, tak já se na to asi vydám, sestři, podejte mi rukavice," neztrácel Míra humor.

Rychlá a zběsilá jízda? Ani zdaleka

"Tohle story točím dnes, kdy už je Nikolásek na světě, a tady musím říct tu nejzásadnější a nejzajímavější věc, jak je člověk zblblý z těch všech filmů a seriálů, kde se řekne porod, tak to znamená, že tatínek skočí do auta, který už je nachystané, jede 150 km/h přes město na blikačky, hrozně rychle, na červenou nestaví, protože by náhodou mohla ženě prasknout voda a je to strašný fofr. A pak ta skutečná realita, že to trvá dlouhý, ale dlouhý hodiny, aspoň teda z té naší zkušenosti, a to, že už si člověk myslí, že už teď, že už to skoro bude, tak to bude trvat ještě spoustu a spoustu hodin."

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy