Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Déšť bude střídat sníh! Čekejte chladný a pochmurný víkend

Jaké bude počasí?
Mysleli jste si, že hezké počasí vydrží až do jara? Jste na omylu! Celý víkend bude chladno a v některých částech země se můžete těšit na sníh.

V pátek bude převážně zataženo, místy slabý občasný déšť nebo mrholení. V polohách nad 700 m, na severovýchodě i nad 400 m, očekávejte sněhové srážky. Během dne na severovýchodě Moravy a ve Slezsku místy také můžete očekávat sníh. Jinde jen ojediněle polojasno. Noční teploty 2 až –2 °C. Nejvyšší teploty 2 až 6 °C. Teplota v 1000 m na horách kolem –2 °C. Mírný severovýchodní ví­tr.

V sobotu bude oblačno až zataženo, místy déšť, nad 500 m sněžení. Noční teploty se budou pohybovat mezi 0 a –4 °C. Denní teploty 0 až 4 °C. Mírný jihovýchodní vítr. V neděli bude většinou polojasno, místy mlhy nebo nízká oblačnost. Noční teploty 1 až –3 °C, při vyjasnění až –7 °C. Denní teploty 0 až 4 °C. Mírný jihovýchodní vítr.

Související články

Další články