Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Despotický Mirek ve Výměně manželek: Monokl na oku i lákání do vířivky! A pak žádost o ruku!

Z hádky si Denisa odnesla monokl.
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Nová středeční Výměna manželek byla opět výživná. Zatímco Lukáš z Ostravy se o vyměněnou manželku Lucii hezky staral, Denisa s despotickým Mirkem ve Vyškově takovou pohodu neměla. Nejprve ji vyvedl z míry, když ji pozval do vířivky. Potom dokonce skončila s monoklem.

Ve středeční premiérové Výměně manželek jsme viděli rodinu z Vyškova, kterou tvoří Lucie (30), Mirek (58) a syn Mirek (15 měsíců). Na druhé straně jsme se seznámili s Denisou (28), Lukášem (34) a synem Sebastianem (4), kteří žijí v Ostravě.

Velké spory v rodině má zejména rodina z Vyškova. Lucie se do reality show přihlásila hlavně proto, aby si její Mirek uvědomil, že takhle to dál fungovat nemůže. Označila ho za despotického a soudě dle toho, co jsme viděli, nebyla daleko od pravdy.

Zatímco s Lukášem měla Lucie v Ostravě pohodu, vyměněná Denisa si to ve Vyškově zrovna dvakrát neužila. Mirek diktoval, co přesně má dělat, i jí. Především jí vyvedl z míry, když ji pozval do vířivky, kterou zamluvil jen pro ně dva. Denisa odmítla ukázat se v plavkách. „Připadala bych si jako lehká holka, opravdu,“ prohlásila při představě, že by měla jít s cizím mužem do vířivky.

Denisa a Mirek se hádali opravdu hodně. Z jedné z hádek si dokonce odnesla monokl. Nezpůsobil jí ho Mirek, ale zranila se sama při vynášení koše. Omdlela a odřela si nos a způsobila podlitinu oka.

Denisa dokonce musela poprosit štáb, aby si mohla zavolat s Lukášem. Bylo to pro ni opravdu obtížných deset dní. To Lucie si naopak odpočinula.

A jak dopadlo osm očí? Mirek Denisu obvinil z toho, že je namyšlená, falešná a jedovatá. Na to konto Denisa prohlásila, že je ráda, že od něj sedí tak daleko. Podle ní musí mít Lucie svatozář. „Pro mě jsi zakomplexovanej despota. Měl by sis uvědomit, že máš o třicet let mladší přítelkyni, která tě miluje nadevše. Hledej chyby v sobě,“ sjel Mirka drsně Lukáš. Oba jí doporučili, že by si měla vztah s Mirkem pořádně rozmyslet.

A na závěr přišla opravdu dojemná tečka. Lukáš požádal Denisu o ruku a ta mu nadšeně padla do náručí!

Související články

Další články