Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Děsivý zvrat v životě heroinové Katky: Vyhodili ji z metadonového programu! Víme proč

+ Dalších 15 fotografií
V životě Katky Bradáčové (41), nejznámější narkomanky v Česku, nastala obrovská změna. Byla vyloučena z programu, kdy si bezplatně může každý den docházet pro dávku metadonu, který nahrazuje heroin. A to kvůli její neukázněnosti, kdy si znovu začala zahrávat s pervitinem a heroinem. A navíc odmítla detoxikační kúru. O aktuálním a zásadním problému na kameru pro eXtra.cz promluvila její kamarádka.

Život Katky Bradáčové nabral zcela jinou dějovou linku, než nejspíš sama hlavní postava z dokumentu režisérky Heleny Třeštíkové chtěla. Naposledy, když s ní redaktor eXtra.cz na konci loňského roku dělal reportáž, svěřila se o svých plánech směrem k lepší budoucnosti. Jenže zůstalo jen u plánů... Závislost ji opět přemohla a podle nejnovějších informací, které redakce eXtra.cz získala, to s Katkou nevypadá vůbec dobře.

Vypátrali jsme totiž kamarádku Katky Bradáčové a nestačili se divit, co všechno se za poslední dobu v jejím životě událo Katka totiž neprošla před měsícem kontrolními odběry moči, ve které jí našli lékaři stopy po pervitinu. "Bylo jí nabídnuto, aby došla na detox, jenže se na to vykašlala. A tak dostala stopku na tři měsíce. Teď si nesmí docházet pro metadon, který je zdarma a závislým pomáhá," řekla nám kamarádka Katky.

"Katka teď žebrá, shání po lidech, co jí kdo dá, ale je zpátky na drogách, aby přežila. Není to s ní nejlepší," pokračovala kamarádka, na jejíž zpověď se můžete podívat ve videu. Redakce zjistila, kde Katka aktuálně žije. A je to horší, než jsme čekali. Reportáž o aktuálním životě Katky Bradáčové najdete na portálu eXtra.cz v dalším týdnu.

Související články

Další články