Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Děsivý úraz hlavy: Dáda Patrasová prozradila, jak jí je týden po domácí nehodě

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Úraz hlavy

Dagmar Patrasová (65) se minulý týden nehezky zranila. Když uklízela, uklouzla a narazila si hlavu o roh stolu. Skončila v nemocnici a ránu jí museli zašít. Nyní prozradila, jak jí je.

Herečka a zpěvačka Dáda Patrasová prožila hektický týden. Minulou středu při uklízení upadla a praštila se hlavou o roh stolu. Dcera Anička jí musela přivolat záchranku. Lékaři jí ránu sešili a ona šla zpět domů. „Vytírala jsem podlahu v kuchyni a uklouzla. Ze sportovní gymnastiky mám zničenou páteř, takže jsem to nedokázala vybalancovat. Komu se tohle nestalo? Hlavou jsem smýkla o roh stolu a spadla na zem. Byla jsem z toho v šoku,” přiznala Dáda pro Blesk.

Po týdnu webu TN.cz řekla, že nyní už je vše, jak má být. „Já jsem už naprosto v pořádku. Stehy už v hlavě žádné nemám," prozradila. Nechtěla však přiblížit detaily, jak se po úrazu zotavovala.

Nová vlasová proměna

Minulý týden si navíc stihla zajít i ke kadeřníkovi, který jí udělal nový účes, a Dáda přímo omládla! Zatímco paparazzi okupují můj dům, já si užívám u @vlasyhrabal. Moc a moc děkuju za péči, jsem maximálně spokojená. Stejně tak děkuju za produkty italské vlasové kosmetiky Medavita,” napsala nadšeně Dáda k příspěvku na Instagram.

Související články

Další články