Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

DĚSIVÝ ÚPLNĚK přichází: Měsíc v Blížencích způsobí chaos, hrozí zdvojení osobnosti!

Jak bude vypadat listopadový úplněk?
Zdroj: pixabay
astro
Opět tu máme další fázi, kdy Měsíc dorůstá a sílí jako Pepek námořník. Páteční úplněk bude mít pěkné grády a s některými dušičkami si pořádně pohraje. Tentokrát totiž bude ve znamení Blíženců, takže se většina lidí bude potýkat s temnou i dobrou stránkou osobnosti! Co vyplave na povrch?

Listopadový úplněk pomalu, ale jistě přichází a s ním i jeho tajemná moc! Nastane v pátek ráno v 06:39, nejvíce nás tedy bude ovlivňovat během čtvrteční noci. Tento úplněk bude ve znamení Blíženců, které je nejen vzdušné, ale občas má problém se ukotvit.

Období úplňku je pro všechna znamení zatěžkávacím obdobím. Veškeré věci vyplují na povrch a emoce jsou v nejsilnější fázi. Pod vlivem této fáze Měsíce se z člověka stává protikladná osobnost. Jak bude listopadový úplněk vypadat?

Připravte se na to, že většina z nás bude hodně unavená, a to především proto, že se bude měnit životní energie. Budeme rozpačití a nebudeme vědět, kam by se nás život měl ubírat! Pod znamením Blíženců vyplavou na povrch nejen pozitivní vlastnosti, ale především temné stránky. Budeme si připadat jako rozdvojená osobnost

Úplněk má tendenci zesilovat všechnu negaci, takže si dejte obzvlášť pozor na agresivitu a hněv. Nedoporučuje se také podstupovat žádné lékařské zákroky a rozhodně podepisovat smlouvy. V tomto období je navíc retrográdní Mars, takže cokoliv se týká dokumentů, odložte na jindy.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy