Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Děsivý skřítek? Ne, to jenom lidský Ken Rodrigo Alves vyrazil na vánoční nákupy!

Rodrigo Alves v celé… ehm… kráse.
Zdroj: instagram
+ Dalších 72 fotografií
Jak trávil svátky brazilský Ken Rodrigo Alves? Vyrazil si do Evropy na nákupy. Zimu se rozhodl přečkat na jihu Španělska a na nákup značkových dárků vyrazil do Milána, kde se hrdě procházel uličkami. V rukách měl přitom dárky za statisíce.

„Tuhle část roku nemám moc rád a důvody si nechám pro sebe. Každopádně jako dobrý křesťan věřím v náboženskou stránku Vánoc,“ popsal Rodrigo své nákupy na Instagramu.

„Všechny nejlepší dárečky jsou zabaleny v malých krabičkách. Co si ale výjimečně na příští rok přeji já, je hlavně zdraví a velké úspěchy v roce 2018,“ svěřuje se dál Rodrigo.

V minulém roce se mu dařilo. Pracuje na několika pořadech, zvou si ho do talk show po celém světě a pravidelně se objevuje na titulních stránkách magazínů. Teď se chce zviditelnit ještě víc.

„Ano, podstoupil jsem plastické operace a nebojím se o tom mluvit. Žijeme ve společnosti, kde je krása výhrou a image vším. Mám k dokonalosti ještě daleko, ale udělám všechno pro to, abych se k ní co nejvíc přiblížil. Někdo musí říct, co během operací hrozí, ale zároveň chci ukazovat benefity plastických zákroků. Moji fanoušci se učí z mých zkušeností. Nesuďte knihu podle obalu, ale nejdřív v ní čtěte,“ vzkazuje Rodrigo.

Související články

Další články