Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Děsivý příběh: Korejská modelka se změnila ve strašidlo, píchala si do obličeje olej!

Hang Mioku se nechtěla smířit s tím, že jí doktoři odmítli udělat
další plastiku, dopadla katastrofálně.
+ Další 3 fotografie

Hang Mioku se v domovské Koreji živila svým krásným obličejem, ale touha po dokonalosti se jí stala osudnou. Po stěhování do Japonska toužila po stále hladší a mladší pleti, až se stala závislou na botoxu a podstoupila několik operací.

Její obličej se ale začal kvůli injekcím silikonu zvětšovat a doktoři jí je už odmítali dávat, sehnala si proto na černém trhu lahev se silikonem a injekce si pokoutně píchala sama. Když jí prostředek došel, začala k výplním používat obyčejný stolní olej.

Aplikovala si pod kůži několik olejových injekcí a toto je děsivý výsledek jejích domácích kosmetických procedur. Příběh Hang byl zveřejněn v tamní televizi a ihned se našli dobrovolníci, kteří jí poslali peníze na operaci, ale i když jí doktoři odstranili z tváře přebytečné látky, už nikdy se jí její tvář nevrátí zpět a bude vypadat jako monstrum.

Hang nyní pobírá dávky od státu a pracuje v obchodě s oblečením, má doslova celý život před sebou na to, aby mohla přemýšlet, co to vlastně ze své nerozvážnosti provedla.

Mohlo by vás zajímat

Další články