Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Děsivý pád Ledeckou nezastrašil: V super-G je v top desítce

Zdroj: profimedia.cz
Ester ledecká
Česká snowboardistka a alpská lyžařka Ester Ledecká (25) se na sobotním závodu super-G Světového poháru v německém Garmisch-Partenkirchenu umístila na krásném 6. místě. Je dobře, že ji hrozivý pád v Crans Montaně nezastrašil a nebála se opět nasadit lyže.

Mladá závodnice s číslem 15 Ester Ledecká (25) i dnes bojovala jako lvice o první místo v závodu super-G v německém Garmisch-Partenkirchenu. Ačkoliv se neumístila tak, jak by si asi přála, vybojovala krásnou 6. pozici a je tak v top desítce.

Její jízda byla jako vždy agresivnější, ale je vidět, že je je závodnice před MS ve formě.

Minulou sobotu došlo k velkému neštěstí. Ester Ledecká (25) nevybrala levotočivou zatáčku a v rychlosti 109 km v hodině vletěla do ochranné sítě. Naštěstí se české závodnici nic vážného nestalo a odnesl to pouze obličej.

„Ta jízda byla velmi dobrá, jsem spokojený, že po tom pádu dokáže jet takhle dobře. Na druhou stranu jsem zároveň zklamaný, protože udělala trochu zbytečnou chybu. Nesplnila úplně jasné pokyny, že nesmí přejet modrou čáru, tam je to rozbité, začalo jí to odskakovat a ztratila rychlost,“ komentoval pro sport.cz dnešní výkon Ledecké její kouč Tomáš Bank.

Související články

Další články